Pierwszy polski klub travelowy, Travelist, wkracza na całkiem nową ścieżkę rozwoju – właśnie stał się częścią międzynarodowej grupy Secret Escapes, która jest jednym z liderów na światowym rynku turystyki online

Gdy w marcu 2013 r. Travelist debiutował w polskim Internecie, nikt nie wiedział, czym w ogóle jest klub travelowy. Dziś jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w krajowej branży turystycznej. Nasze oferty trafiają do blisko 3 milionów Polaków, a w swojej bazie mamy ponad 500 starannie wyselekcjonowanych hoteli, pensjonatów i innych godnych uwagi obiektów noclegowych. To nie mogło pozostać niezauważone. Sukces Travelista i potencjał dalszego dynamicznego wzrostu sprawił, że kierownictwo Secret Escapes zdecydowało się zainwestować w naszą firmę i wykupić 100% jej udziałów.

Travelist - infografika

Czym jest Secret Escapes?

Travelist Secret EscapesTo jeden z największych klubów travelowych na świecie i jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży turystyki online. Główną siedzibą firmy jest Wielka Brytania, natomiast lokalne oddziały mieszczą się w Niemczech, Skandynawii i USA – a teraz również w Polsce. Serwis skupia luksusowe oferty wypoczynkowe z kraju i zagranicy, z rabatami do 70%. W swojej ofercie prezentuje luksusowe hotele oraz wycieczki do cztero- i pięciogwiazdkowych kurortów w blisko 80 miejscach na wszystkich kontynentach. Do dziś zaufało mu już blisko 8 milionów osób z całego świata.

Co przyniesie przyszłość?

logo Travelist

Połączenie z Secret Escapes dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie słuszności obranej drogi. Otwiera przed nami i naszymi Partnerami całkiem nowe perspektywy rozwoju oraz ekspansji na rynek międzynarodowy. Globalny zasięg, wieloletnie doświadczenie, wzajemna wymiana ofert między różnymi krajami oraz zwiększone nakłady na marketing i promocję to atuty, dzięki którym współpracujące z nami obiekty mają teraz niepowtarzalną szansę zwiększenia sprzedaży i zaistnienia na nowych rynkach. Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że wciąż pozostaniemy sobą. Travelist w grupie Secret Escapes będzie działał pod obecną nazwą i na dotychczasowych zasadach.

 

Chcesz do nas dołączyć i wypromować swój hotel na międzynarodowej platformie online?
Zapraszamy do wypełnienia naszego FORMULARZA REJESTRACYJNEGO – to zajmie tylko 2 minuty!

Formularz znajdziesz TUTAJ

Comments are closed.