Beztroski relaks na plaży? Wypoczynek z rodziną? Ucieczka od cywilizacji w mazurskie ostępy? A może weekendowy wypad do serca tętniącej życiem metropolii? Najbardziej przeraża nas nuda. Dlatego stworzyliśmy Magazyn Travelist - miejsce, gdzie każdego dnia znajdziesz autorskie artykuły o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, rankingi atrakcji turystycznych, porady ekspertów czy niepowtarzalne pomysły na podróż. A także mnóstwo pięknych zdjęć...

Dowiesz się tutaj, jakie plaże szczególnie warto odwiedzić w tym sezonie, którym basenom hotelowym nie sposób się oprzeć albo gdzie znaleźć najpiękniejsze zamki i pałace. Podpowiemy Ci także, jak wybrać najlepsze miejsce na wakacje, ferie lub weekend, dokąd koniecznie trzeba zabrać dzieci czy też które hotelowe SPA cieszy się szczególną popularnością wśród gości. Daj się zainspirować!

logo travelist by secret escapes

Travelist.pl to pierwszy w Polsce portal łączący w sobie funkcje serwisu rezerwacyjnego oraz inspirującego magazynu podróżniczego. W nowoczesny i oryginalny sposób inspiruje niemal 6 mln zarejestrowanych użytkowników do planowania wypoczynku w kraju i za granicą, prezentując starannie wyselekcjonowane oferty blisko 1000 hoteli i pensjonatów. 

Od 2014 r. Travelist.pl jest członkiem międzynarodowej grupy Secret Escapes, obecnej w ponad 20 krajach na trzech kontynentach, finansowanej przez największe fundusze inwestycyjne, m.in. Google Ventures. W 2016 r. spółka stanęła na podium największych serwisów rezerwacyjnych w Polsce, a w 2019 r. znalazła się w gronie tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie wg prestiżowego rankingu FT1000 Financial Times.  

 

Więcej informacji znajdziesz na Travelist.pl.