O nas

Beztroski relaks na plaży? Wypoczynek z rodziną? Ucieczka od cywilizacji w mazurskie ostępy? A może weekendowy wypad do serca tętniącej życiem metropolii? Najbardziej przeraża nas nuda. Dlatego stworzyliśmy Magazyn Travelist – miejsce, gdzie każdego dnia znajdziesz autorskie artykuły o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, rankingi atrakcji turystycznych, porady ekspertów czy niepowtarzalne pomysły na podróż. A także mnóstwo pięknych zdjęć…

Dowiesz się tutaj, jakie plaże szczególnie warto odwiedzić w tym sezonie, którym basenom hotelowym nie sposób się oprzeć albo gdzie znaleźć najpiękniejsze zamki i pałace. Podpowiemy Ci także, jak wybrać najlepsze miejsce na wakacje, ferie lub weekend, dokąd koniecznie trzeba zabrać dzieci czy też które hotelowe SPA cieszy się szczególną popularnością wśród gości. Daj się zainspirować!

Travelist to pierwszy w Polsce klub travelowy, prezentujący zarejestrowanym użytkownikom najlepsze oferty turystyczne z gwarancją najniższej ceny na rynku. Od 2014 r. jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Secret Escapes – największego na świecie klubu travelowego, którego oferty docierają do milionów osób w 20 krajach na 3 kontynentach. Na stronie http://travelist.pl znajdziesz liczne pomysły na niezapomniany wypoczynek w specjalnych cenach dostępnych jedynie dla zarejestrowanych klubowiczów.

Pobyt w wymarzonym hotelu szybko i bezpiecznie zarezerwujesz online, wybierając najwygodniejszą dla Ciebie formę płatności. A co najważniejsze, możesz zaoszczędzić nawet 70%! Wejdź na stronę Travelist i dołącz do klubu już dziś – to nic nie kosztuje!