Na Travelist.pl mamy Twój pomysł na jeszcze więcej wakacji – i nawet 500 zł w prezencie dla Ciebie do wykorzystania na rezerwację pobytu w wybranym hotelu. W terminie do 17 września br. dołącz do akcji i zgarnij dodatkowe środki na realizację kolejnych podróżniczych marzeń.

Z okazji urodzin czy świąt, z powodu wakacji, ferii i weekendów – pod każdym pretekstem, codziennie, przez 365(6) dni w roku, staramy się Cię inspirować do odkrywania nowych miejsc i spędzania czasu poza domem. Bo kochamy podróże i uwielbiamy Ci w nich towarzyszyć. Dlatego za każdą rezerwację powyżej 1500 zł dokonaną na naszej stronie w tym tygodniu… dajemy Ci prezent – środki Travelist na realizację Twoich kolejnych podróżniczych planów. 

Co zrobić, żeby otrzymać prezent? 

1. W okresie promocyjnym (11-17.09.2023) dokonaj rezerwacji dowolnej oferty lub ofert na stronie Travelist.pl.
2. Za każde 500 zł wydane powyżej 1000 zł otrzymasz od nas 50 zł w środkach Travelist:

  • 50 zł za rezerwację o wartości od 1500 zł
  • 100 zł za rezerwację o wartości od 2000 zł
  •  i aż 500 zł za rezerwację o wartości powyżej 6000 zł!

3. Środki otrzymasz po zakończeniu promocji, najpóźniej do 24 września br. Poinformujemy Cię o tym w specjalnej wiadomości.
4. Środki będą ważne od momentu aktywacji do 18.11,2023 i można je wykorzystać na wybrane oferty polskie i zagraniczne na stronie Travelist.pl z opcją płatności z góry lub płatności zaliczką

Zapoznaj się z pełnym regulaminem akcji promocyjnej  „Zgarnij nawet do 500 zł w prezencie” 

Polujesz na wakacje po sezonie na południu Europy? Marzysz o jesiennej regeneracji w stylowym spa lub weekendowym city breaku w ekscytującym mieście? A może planujesz rodzinne ferie blisko stoków? Na Travelist.pl mamy Twój pomysł na wyjazd.  

Zgarnij środki Travelist.pl w prezencie i wyrusz z nami w podróż do miejsc, o których zawsze marzyłeś. Jak zawsze – z gwarancją najlepszej ceny. Jest wiele niesamowitych miejsc do odkrycia. Do zobaczenia w podróży!

Comments are closed.