Na Travelist.pl właśnie wystartowała najgorętsza (i najdłuższa) hotelowa wyprzedaż tego lata  – Summer Black Weeks. Sprawdź, jakie atrakcje dla przygotowaliśmy dla wszystkich, którym marzy się jeszcze więcej wakacji i zaplanuj z nami wymarzony pobyt  – nawet 70% taniej niż w hotelu. 

Gdy po półmetku wakacji ceny spadają wprost proporcjonalnie do temperatur, to niezawodny znak, że nadchodzi… najgorętsza wyprzedaż lata. A konkretnie ta jej schyłkowa faza, gdy zniżki i rabaty na upragnione produkty, usługi i doświadczenia dostępne w Polsce sięgają nawet 70% regularnych cen. Polacy uwielbiają wyprzedaże – i my lubimy je także. I mamy do tego konkretne powody – np. tysiące rezerwacji dokonanych podczas Black Week Sale – letnia edycja 2022. Nie było wśród nich Twojej? Nic straconego! Od 7 sierpnia gorączka letnich wyprzedaży na Travelist rozpala się na nowo.

Co czeka na klubowiczów Travelist w tym roku?

Marzy Ci się babie lato z rodziną nad morzem? Szukasz klimatycznego miejsca na jesienną regenerację w zamkowym spa lub uzdrowisku? A może polujesz na ofertę świąteczną,  sylwestrową lub na ferie tuż przy stoku narciarskim? Summer BLACK WEEKS na Travelist.pl to doskonała okazja, by zapełnić terminarz na nadchodzące sezonu podróżami do najpiękniejszych miejsc oraz hoteli w całej Polsce i za granicą. 

Co na Was czeka na stronie Travelist.pl i w specjalnych promocyjnych newsletterach już od poniedziałku 7 sierpnia? Selekcja ponad 100 najlepszych ofert – w tym hotelowe gwiazdy z reklamy TV. I wszystko nawet 70% taniej niż w hotelu (a w niektórych przypadkach nawet więcej niż 70%…). Każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukiwacze fal atrakcji nad Bałtykiem – np. luksusowy Resort Król Plaza ***** w Jarosławcu w niesamowitej cenie już od 279 zł za dobę dla 2 osób z wyżywieniem. Miłośnicy górskich szczytów (i wodnych atrakcji) – popularny wśród rodzin Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie już od 299 zł za dobę dla 2 osób ze śniadaniem i nielimitowanym dostępem do aquaparku. A jeśli ktoś woli relaks na Mazurach, koniecznie powinien sprawdzić promocyjną ofertę hotelu Mrągowo Resort & Spa **** – teraz od 299 zł za dobę ze śniadaniem, basenami i programem animacji. Promocyjne pokoje szybko się wyprzedają, warto więc sprawdzić pełną ofertę Summer BLACK WEEKS na Travelist.pl już teraz. Mamy Twój pomysł na jeszcze więcej wakacji w największej promocji sezonu!