Tematyczny, całoroczny park Majaland w miejscowości Góraszka pod Warszawą już przyjmuje gości. To nie jedyny park rozrywki w Polsce, którego główną gwiazdą jest najsłynniejsza pszczółka świata. Pierwszy był Majaland, który zaczął przyjmować gości jesienią 2018 roku w miejscowości Kownaty pod Torzymiem w województwie lubuskim. Podwarszawski „brat” kownackiego parku – Majaland Warsaw – został otwarty w niedzielę 1 maja.

Jakie atrakcje znajdziemy w Majaland Warsaw?

Na spragnione bajkowych wrażeń maluchy (a także ich rodziców) czeka tu ponad 25 atrakcji głównych, przewidzianych dla wszystkich grup wiekowych. Park oferuje takie rozrywki, jak: Karuzela Dinozaurów, Karuzela Motyli, Rollercoaster Wikingów, wodny plac zabaw ze zjeżdżalniami wodnymi Aqua Team Playground, Miasteczko Samochodowe, Sky Fly z samolotami wznoszącymi się na wysokość 22 m, zjeżdżalnia Super Ślizg, place zabaw, baseny z kulkami, teatr i wiele więcej. Atrakcje rozmieszczone są w dwóch strefach – pod dachem i na świeżym powietrzu. Nawiązują tematycznie do postaci Pszczółki Mai, ale również do małego wikinga o imieniu Vicky i Heidi – dziewczynki z Alp z kart szwajcarskiej powieści. Strefa zewnętrzna jest poświęcona w całości serialowi animowanemu Super Wings

Na terenie kompleksu działają ponadto punkty gastronomiczne oraz sklep z zabawkami i pamiątkami.

Ile kosztują bilety w Majaland Warsaw?

Ceny biletów zaczynają się od 44,90 zł za wejście dla osoby o wzroście 85-99 cm. Bilet normalny kosztuje 89,90 zł (dla osób o wzroście od 1 m). Osoby o wzroście poniżej 85 cm mogą wejść za darmo (albo – jeśli bilety kupowane są na miejscu – za symboliczną złotówkę). W cenniku przewidziano ponadto bilety w niższej cenie dla seniorów, osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży. Bilety można nabyć online, na stronie parku rozrywki, oraz w kasie stacjonarnej parku.

Obiekt realizuje Bon Turystyczny.

Jak zapowiedział inwestor parku rozrywki pod Warszawą, na tym nie koniec – to nie ostatni tego typu park rozrywki, który powstanie w Polsce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Majaland Warsaw.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.