Wskaż najpiękniejsze widoki od Karkonoszy po Tatry, pokaż, co Cię w nich zachwyciło, i wygraj nawet 500 zł na wyjazd z Travelist.pl. Na Twój głos w ankiecie i udział w konkursie fotograficznym czekamy do 25 października 2023!

Dobrze jest czasem spojrzeć na wszystko z dystansu i właściwej perspektywy – najlepiej w Sudetach, Karpatach lub Górach Świętokrzyskich. Kochamy polskie góry – za szczyty, doliny, trasy i te momenty, kiedy po dotarciu albo w drodze do celu możemy podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Wiemy, że niektóre z nich nie mają sobie równych w całej Europie. Dlatego mamy taki pomysł, by tej jesieni w Magazynie Travelist stworzyć pierwszy ranking najpiękniejszych górskich widoków w naszym kraju.

W tym celu potrzebujemy Twojej pomocy. Zagłosuj w naszej ankiecie i pokaż innym, które punkty widokowe w polskich górach koniecznie trzeba odwiedzić. Po oddaniu głosu możesz pokazać nam na zdjęciu, dlaczego wybrana przez Ciebie (lub też inna) panorama jest wyjątkowa – i wziąć udział w KONKURSIE! Na autorów najpiękniejszych fotografii czeka NAGRODA główna 500 zł oraz nagrody za 2. i 3. miejsce o wartościach kolejno 300 zł i 200 zł do wykorzystania na wyjazd z Travelist.pl.

To która górska panorama jest najpiękniejsza?
Na Twój głos czekamy do 25 października! 

Comments are closed.