hotel palac

Czy nie byłoby wspaniale spędzić noc jak prawdziwy król, na terenie prawdziwego zamku lub pałacu? Z pewnością byłoby to doskonałe doświadczenie, na które z całą pewnością zasługujesz. W końcu każdemu należy się odrobina luksusu i pobyt w niezwykłym, magicznym i monumentalnym miejscu!

Hotel Zamkowy *** Zamek Książ

hotel zamkowy zamek ksiaz walbrzych

Kto nie słyszał o wspaniałym, olbrzymim Zamku Książ w Wałbrzychu? Ten trzeci co do wielkości zamek w Polsce jest historycznym, imponującym obiektem, wspaniale usytuowanym na otoczonym lasem wzniesieniu. Hotel Zamkowy *** Zamek Książ oferuje szereg eleganckich i przestronnych pokojów jedno i dwuosobowych, jak również apartament o podwyższonym standardzie. Rangi pobytu dodaje wspaniała, hotelowa restauracja, w której najlepsi kucharze serwują przepyszne dania. Smakosze mogą też zakosztować piwa Złoty Pociąg, warzonego od 1209 roku według naturalnej, tradycyjnej receptury.

Pobyt w obiekcie to jednak coś więcej, niż tylko nocleg. Hotel Zamkowy *** Zamek Książ można zwiedzać jako obiekt historyczny, poznając jego historię i ciekawe niuanse. Dzięki temu pobyt w hotelu ma znacznie głębszy charakter i ciekawszą wymowę. Hotel jest także doskonałym miejscem na zorganizowanie szkolenia czy konferencji: tutejsze sale konferencyjne mogą pomieścić od 20 do 300 osób. Zaproszenie gości do tak efektownego miejsca jak Hotel Zamkowy *** Zamek Książ z pewnością zrobi ogromne wrażenie na Twoich pracownikach czy partnerach biznesowych. Bez względu na cel Twojego pobytu, w tej zamkowej i historycznej atmosferze poczujesz się absolutnie wyjątkowo!

Zamek Jan III Sobieski

zamek jan iii sobieski wybrzeze

Położony w gminie Puck, w miejscowości Rzucewo hotel Zamek Jan III Sobieski to miejsce historyczne, z bogatą historią. Ten wspaniały pałac znajduje się z dala od miejskiego zgiełku i oferuje niezwykle klimatyczny, pełen spokoju i dostojności relaks. Hotel zachwyca intrygującym wnętrzem i pięknymi salami. Restauracja zapewnia bogate menu, zaś posiłki możesz zjeść w jednej z kilku dostępnych sal, które imponują wystrojem i niezwykłym dopracowaniem w detale.

Hotel oferuje także szereg atrakcji. Samo poznawanie historii tego wyjątkowego miejsca jest ciekawym i wzbogacającym doświadczeniem. Bardzo interesująca jest również możliwość wzięcia udziału w zajęciach z jazdy konnej, którą hotel może pomóc zorganizować. Dla wymagających, Zamek Jan III Sobieski proponuje relaks w siłowni czy w saunie, posiada też ofertę masaży. Jeżeli z kolei szukasz miejsca na konferencję swojej firmy, hotel udostępni Ci jedną z kilku dostępnych sal, dostosowaną do konferencyjnych potrzeb. Zamek Jan III Sobieski jest wyjątkowym obiektem, który zagwarantuje Ci niezwykłą aurę spokoju i elegancji!

Zamek Ryn ****

zamek ryn mazury

Mazury to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych rejonów w Polsce, do którego corocznie zjeżdża ogromna rzesza turystów. Znajdujący się w cudownej, niewielkiej miejscowości Ryn hotel Zamek Ryn **** to połączenie historycznego rysu, nowoczesnych rozwiązań i luksusowych warunków pobytu. Ten wyjątkowy obiekt usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu, z którego rozciąga się wspaniały widok na Jezioro Ryńskie. Dostępne pokoje odpowiadają swoim stylem zamkowemu charakterowi, dzięki któremu poczujesz się jak prawdziwy król.

Ten intrygujący obiekt możesz zwiedzić z przewodnikiem, który opowie Ci o jego historii i zaprezentuje najciekawsze miejsca hotelu. Dla gości organizowane są również biesiady rycerskie, podczas których możliwe jest zakosztowanie tradycyjnych dań i trunków, czy też zapoznanie się z obyczajami średniowiecznymi. Na terenie hotelu Zamek Ryn **** funkcjonują dwie eleganckie restauracje oraz winiarnia. Hotelowi goście mogą ponadto zaczerpnąć rozrywek w postaci relaksu w niezwykłym, podziemnym basenie oraz w strefie saun, a także w tutejszym SPA. Obiekt posiada salę fitness, umożliwia skorzystanie kortu tenisowego, sali bilardowej, a nawet z kasyna. Miłośnicy mocnych wrażeń docenią ofertę lotu na motolotni, pozwalającej na obejrzenie okolicy z lotu ptaka. Dla firm, Zamek Ryn **** oferuje szereg pięknych sal konferencyjnych. Pobyt w tym niezwykłym obiekcie będzie doprawdy niezapomnianym, królewskim przeżyciem!

Hotel Zamek na Skale ****

hotel zamek na skale sudety

Położony w Trzebieszowicach na Dolnym Śląsku Hotel Zamek na Skale **** to hotel znajdujący się w pięknym i wspaniale ulokowanym, XVI wiecznym zamku. Abyś poczuł się prawdziwie po królewsku, do Twojej dyspozycji oddane zostaną eleganckie, stylowe pokoje o wysokim i podwyższonym standardzie. Przepyszny posiłek zjesz w stylowej restauracji, z okien której rozciąga się widok na rzekę oraz góry. Co więcej, koneserzy win z pewnością docenią ulokowaną w hotelu, bardzo bogato wyposażoną winiarnię. Hotel Zamek na Skale **** organizuje również szkolenia i konferencje, które odbywają się w doskonale wyposażonych, historycznych salach.

Ta niezwykła rezydencja posiada swoją bogatą historię, którą poznasz w towarzystwie obsługi obiektu. Możesz zaczerpnąć też odrobiny relaksu w kameralnym SPA, na które składa się klimatyczny basen i łaźnia parowa. Hotel Zamek na Skale **** świadczy ponadto usługi w ramach zabiegów upiększających i relaksacyjnych. To wyjątkowe miejsce posiada przeogromny urok, dzięki któremu spędzisz niezapomniane chwile w cudownym otoczeniu!

Comments are closed.