W ośrodku narciarskim Bachledka Ski & Sun u podnóża Tatr Bielskich powstała na początku stycznia wyjątkowa atrakcja – Magiczna Kraina Bachledka. Na wysokości 1170 m n.p.m., pośród 55 tys. światełek wiodących wzdłuż imponującej Ścieżki w Koronach Drzew, można podziwiać tatrzańskie szczyty oraz czyste nocne niebo. Ten niepowtarzalny i bajkowy klimat jest w zasięgu ręki, bo zaledwie 12 km od polskiej granicy!  

Źródło: Bachledka Ski & Sun

Podczas spaceru po Magicznej Krainie można napotkać ogromne zwierzęta i różnego typu instalacje wykonane z lampek. Niejednego turystę zaskoczy świecący 6-metrowy jeleń albo model kolejki linowej o naturalnych wymiarach. Największe wrażenie robi jednak sama Ścieżka w Koronach Drzew połączona z wieżą widokową i oświetlona blaskiem tysięcy świateł. Ponadto na miejscu można napić się ciepłego ponczu, zjeść coś ciepłego z grilla w Restauracji Panorama, a wszystko to w towarzystwie muzyki – będziecie chcieli tam wrócić! 

Atrakcja jest dostępna dla turystów do zakończenia sezonu zimowego, 3 dni w tygodniu – we wtorki, piątki i soboty od 16:00 do 20:30. Najlepiej wybrać się tam po zmroku – wrażenia będą niezapomniane. To z pewnością jedna z najbardziej wyjątkowych atrakcji Słowacji!

Zobacz najlepsze hotele na Słowacji