Z magią białej zimy sąsiadować może tylko…. blask złotych wyprzedaży. Wiemy o tym, dlatego już dziś ruszamy 6. edycją Złotych Dni Travelist. Przed nami 8 dni najgorętszych, ekskluzywnych  promocji w środku zimy, obejmujących najlepsze hotelowe oferty! Sprawdź, co przygotowaliśmy i zaplanuj z nami wymarzony pobyt  – nawet 78% taniej niż w hotelu.

8 dni ekskluzywnych wyprzedaży 

Obchodzone po raz 6. – od dziś do poniedziałku 15. stycznia – Złote Dni Travelist to nie tylko nasza autorska akcja wyprzedażowa, to święto ekskluzywnych promocji nawet do -78% w najlepszych hotelach.

„Święto (…), które poprzedziły setki godzin selekcji ofert i rozmów z partnerami hotelowymi. A wszystko po to, by w najbliższych dniach (…) dostarczyć Ci m.in. oferty pobytu w luksusowych, 4- i 5-gwiazdkowych hotelach  z dodatkowymi zniżkami od cen, które na co dzień widzisz na naszej stronie.””

– tłumaczą Monika Horodyńska i Michał Szymańczak,  liderzy zespołu Sales w Travelist.pl 

Polujesz na ferie tuż przy stoku narciarskim? Marzy Ci się wiosenna regeneracja w luksusowym spa? A może planujes rodzinne wakacje w popularnym kurorcie, kilka minut spacerem od piaszczystej plaży? Złote Dni Travelist to doskonała okazja, by zapełnić terminarz na 2024 rok podróżami do najpiękniejszych miejsc i hoteli w całej Polsce, i nie tylko.  Bezpośrednio na stronie Travelist.pl, a także w specjalnych newsletterach wysyłanych przez kolejnych 8 dni coś dla siebie znajdą zarówno poszukiwacze spienionych fal atrakcji nad Bałtykiem, szczytów relaksu w górach, rodzinnej sielanki na Mazurach i Kaszubach, jak luksusowego SPA w oryginalnej scenerii czy inspirującego miejsca na weekendowy city break, w Polscie i za granicą. 

„Wraz z naszym zespołem przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe promocje na ferie i wakacje, ale też prawdziwe cenowe HITY na marzec czy czerwiec.”

zdradzają liderzy zespołu Sales w Travelist.pl 

W złotej ofercie znajdą się m.in. hotel światowej marki w zimowej stolicy Polski, 5-gwiazdkowy hotel nad mazurskim jeziorem, baśniowy zamek w sercu natury i kilkadziesiąt ofert z południa Europy  –  wszystko  z dodatkowymi zniżkami nawet do 35% od cen regularnych, które na co dzień prezentujemy na naszej stronie. Nie przegap złotych okazji – rekordowe promocje oraz złote punkty na mapie Polski i Europy czekają właśnie na Ciebie!