Gdy pojawia się dziecko, całkowicie zmieniają się nam priorytety – te bardzo duże, życiowe, ale także i te mniejsze, codzienne. Choćby takie, którymi kierujemy się przy wyborze hotelu na wyjazd z rodziną. To, co dany ośrodek ma do zaoferowania rodzinom z dziećmi wpływa później na komfort wypoczynku podczas pobytu

Dla dziecka podstawa to dobra zabawa

Wyjazd z dziećmi - hoteleKluczowe kwestie to opieka i rozrywki zapewniane dziecku podczas pobytu w hotelu. Wśród konkretnych propozycji, których warto szukać w ofertach są pokoje zabaw w hotelu oraz zewnętrzne place zabaw. Dzieci można powierzyć opiece profesjonalnych animatorów, którzy zorganizują warsztaty plastyczne, seanse z bajkami czy naukę pływania z ratownikiem. Ośrodki SPA często proponują specjalne zabiegi skierowane do najmłodszych, na przykład kąpiele w bąbelkach czy nawet zabiegi na twarz.

Zajęcia specjalnie dla najmłodszych sprawiają, że dobrze bawić się mogą nie tylko dzieci, ale także rodzice. Warto sprawdzić, czy hotel zapewnia dzieciom profesjonalną opiekę, dzięki której młoda mama i tata znajdą chwilę ciszy i spokoju tylko dla siebie, jednocześnie mając pewność, że ich dziecku niczego nie brakuje, nic mu nie grozi i bawi się tak dobrze, że nawet nie zdąży zatęsknić za mamą!

By zapewnić swoim dzieciom dobrą rozrywkę, a sobie udany wypoczynek, warto sprawdzic oferty hoteli: Arłamów**** z  przedszkolem  hotelowym i opieką animatorów, Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka***** ze specjalnym menu spa dla dzieci, czy Jan Darłówko*** z parkiem wodnym o powierzchni 1500m2.

Sprawdź najlepsze oferty hoteli przyjaznych rodzinom  »

Weź malucha, będzie taniej!

Wyjazd z dziećmiJeżeli pociecha jest bardzo mała i nie ma problemu, żeby spała w jednym łóżku z rodzicami, pobyt w większości hoteli ma gratis. Obowiązują oczywiście ograniczenia wiekowe, ale czasami ta oferta dotyczy nawet dzieci do szóstego roku życia. Bywają też jeszcze korzystniejsze oferty, na przykład darmowy pobyt dla dziecka w pokoju z dostawką. Taką propozycję ma na przykład dostępny na Travelist hotel Czarny Potok Resort & SPA**** – oferuje rezerwację gratis dla dwojga dzieci do dwunastego roku życia, wraz ze świadczeniami (wyżywienie). Warto poszukać ośrodków, w których nocleg gratis można otrzymać nawet dla starszych pociech, np. w hotelu Mikołajki Resort & SPA, położonym na Mazurach.

Sprawdź najlepsze oferty hoteli przyjaznych rodzinom  »