20.11.2013

Słoneczny Zdrój Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness****

Podobno w Busku-Zdroju słońce świeci przez 277 dni w roku. Czy tak jest naprawdę, najlepiej przekonać się w nowoczesnym hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness****. Nasi klubowicze uwielbiają to miejsce – to jeden z najczęściej wybieranych obiektów ostatnich miesięcy

Pierwszy czterogwiazdkowy hotel w „najcieplejszym uzdrowisku Polski” otworzył swe podwoje dla gości wiosną 2013 r. i już posiada spore grono stałych wielbicieli. „Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni kompleksowością usług. Za stosunkowo niewielkie pieniądze unurzaliśmy się w luksusie” – pisze Małgorzata z Krakowa. I dodaje, że „na szczególne wyróżnienie zasługuje wyżywienie w hotelowej restauracji”. Anna z Częstochowy zwraca uwagę na najwyższą jakość obsługi: „Wielkie podziękowania i wyrazy szacunku dla przemiłego personelu. Gratulujemy takiej ‘załogi’, na pewno wrócimy”. A Jerzy z Warszawy nie ukrywa, że to „jeden z najlepszych hoteli**** w jakich byliśmy”.

Choć hotel mieści się w pewnym oddaleniu od centrum kurortu, ciekawie zagospodarowany ogród oraz niezliczona ilość atrakcji sprawia, że można tu spędzić niezapomniany weekend nawet bez wychodzenia za bramę. Tym bardziej, że w nowoczesnej strefie Vitality Medical Spa & Wellness oferowane są kuracje na bazie lokalnych bogactw naturalnych, w tym m.in. lecznicze kąpiele w naturalnych wodach siarczkowych. Warto również wspomnieć, że hotelowe Spa posiada aż 36 gabinetów – dzięki temu ustalenie grafiku zabiegów nie stanowi żadnego problemu. Na amatorów beztroskiego relaksu czeka natomiast basen z atrakcjami („bardzo czysty i nie ma tłoku” – podkreśla jeden z klubowiczów) oraz jacuzzi i strefa saun.

Wielu gościom szczególnie przypadła do gustu hotelowa restauracja Ponidzie. Jej szef kuchni, Patryk Kotarba, wyczarowuje nowe kompozycje smakowe na bazie tradycyjnych regionalnych receptur. „Jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne” – pisze Halina z Warszawy. Inny z naszych recenzentów podkreśla, że „w posiłkach czuć rękę kucharza”. Pochwały zbiera także klub Kalejdoskop, który wyróżnia się nie tylko imprezową atmosferą, ale też oryginalną aranżacją wnętrz, z „męską” salą Mars, „damską” salą Venus oraz przytulną winiarnią. „Muzyka była wyśmienita. Bawili się wszyscy bez względu na wiek” – wspomina gość z Rzeszowa. To jednak gratka tylko dla pełnoletnich. A coś dla maluchów? „Fajny kącik zabaw dla dzieci wewnątrz hotelu i plac zabaw na zewnątrz” – pisze Agata z Krakowa. I dodaje: „Na pewno tam wrócimy.”

Słoneczny Zdrój - baseny Słoneczny Zdrój - pokojeSłoneczny Zdrój - na zewnątrz

Sprawdź ofertę hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness**** »