Oto sto procent relaksu bez eksperymentów!  Polecamy miasta pełne niezapomnianych atrakcji, a w nich hotele, które Klubowicze Travelist ocenili najwyżej spośród wszystkich.

1. Wrocław

Miasta - Wrocław

To nie tylko 12 wysp i ponad 100 mostów sprawiło, że Wrocław zyskał sobie miano Wenecji Dolnego Śląska. Miasto przyciąga mnóstwem bezcennych zabytków, z drugim największym w Polsce, brawurowo mieszającym style architektoniczne rynkiem na czele. Ale Wrocław to nie tylko ponad tysiąc lat historii, piękno Panoramy Racławickiej i romantyczny, oświetlany latarniami gazowymi Ostrów Tumski. Mamy do czynienia z jedną z najbardziej rozrywkowych polskich metropolii, która kusi tętniącymi życiem klubami muzycznymi, prężną sceną koncertową i odnoszącymi sukcesy drużynami sportowymi. Jej atmosferę najlepiej poznawać mieszkając w sercu starówki. Tam właśnie położony jest Hotel Europejski*** optymalne połączenie dawnej elegancji z nowoczesnością.

Korzystaj z promocji w najlepszych hotelach we Wrocławiu  »

2. Bukowina Tatrzańska   

Miasta - Bukowina Tatrzańska

Pomysłów na Bukowinę, główną konkurentkę Zakopanego jest aż nadto. Kogo nie pociąga perspektywa spacerów ku malowniczo położonemu Morskiemu Oku? Kto odmówi sobie przyjemności patrzenia na 70-metrowy wodospad Siklawa? Jak przebywając z rodziną nie odwiedzić dwóch Aquaparków i na własnej skórze nie przekonać ile przyjemności mogą dać wody termalne? Wiele atutów skupia w jednym ręku Hotelu Zbójnicówka***, gdzie zakosztujesz góralskiej tradycji, zaznasz komfortu i nacieszysz oczy niezapomnianymi podhalańskimi widokami. Chwila w towarzystwie tatrzańskich szczytów pozwala naładować baterie na cały rok.

Korzystaj z promocji w najlepszych hotelach w Bukowinie Tatrzańskiej  »

3. Krynica-Zdrój

Miasta - Krynica-Zdrój

Jeszcze w XIX wieku Krynica-Zdrój była miejscem gdzie swoje nadwątlone siły regenerowała arystokracja i elity intelektualne. Pamiątką po tamtych czasach są stylowe wille oraz panująca w mieście atmosfera niewymuszonej elegancji. Krynica jest również idealnym miejsce by zadbać o swoje zdrowie. Górskie powietrze i słynne wody mineralne znajdą fantastyczne uzupełnienie w ofercie tutejszych ośrodków wypoczynkowych – Hotel Krynica Conference and SPA proponuje kryty basen, suche sauny, łaźnię, studio fitness i szeroki wybór masaży. W sam raz by odetchnąć po przejażdżce kolejką linową bądź gondolową i po podziwianiu dzieł lokalnego, choć słynnego w całym kraju mistrza Nikifora.

Korzystaj z promocji w najlepszych hotelach w Krynicy-Zdroju »

4. Toruń

Miasta - Toruń

Nie oderwiesz tu oczu od gotyckich budowli, zwłaszcza, że żadna inna starówka na Pomorzu nie jest tak dobrze zachowana. Pierniki nie będą smakować równie wspaniale w żadnym innym miejscu na świecie. Tylko od Ciebie zależy czy pójdziesz szlakiem kolorowych knajpek, czy wybierzesz atrakcje upamiętniające Mikołaja Kopernika, legendarnego astronoma który „wstrzymał słońce, ruszył ziemię”, a w mieście spędził młodość. Copernicus Toruń Hotel to tradycja w wersji pełnej życia – dowód na to, że można cieszyć się kreatywną kuchnią i dizajnerskim wnętrzem podziwiając zarazem królową polskich rzek Wisłę oraz kryjące wiele tajemnic, ceglane zabudowania. To się nazywa znaleźć złoty środek.

Korzystaj z promocji w najlepszych hotelach w Toruniu  »

5. Grzybowo

Miasta - Grzybowo

Specyfika linii brzegowej powodująca, że Bałtyk jest tu cieplejszy niż gdzie indziej, czy położenie w Strefie Chronionego Krajobrazu, w otoczeniu lasu, sprawiają, iż plażuje się tutaj po królewsku. Jeszcze nie wszyscy zdążyli zapoznać się z zaletami tej letniskowej miejscowości, więc wciąż można tu znaleźć trochę spokoju i sporo przestrzeni dla siebie. Grzybowo sprawdza się też znakomicie jako baza wypadowa, czy to do położnego zaledwie 6 kilometrów Kołobrzegu czy na duński Bornholm. W lokalnej infrastrukturze turystycznej nie brakuje pereł w rodzaju Hotelu Magnat Resort & SPA. To relaks nad samym morzem, opcje relaksacyjno-habilitacyjne z basenem a także jacuzzi włącznie i udogodnienia dla całej rodziny.

Korzystaj z promocji w najlepszych hotelach w Grzybowie  »