Orzeźwiające drinki podczas beztroskiego chilloutu na plaży? Lodowa uczta po zejściu z górskich szlaków? A może wata cukrowa dla dzieci na osłodę rodzinnego spaceru po tętniącej życiem metropolii? Bez względu na to, jak wyobrażasz sobie idealny wypoczynek, na powodzenie realizacji wielkiego wakacyjnego planu składa się suma małych przyjemności. Teraz możesz na nie zaoszczędzić, płacąc za wypoczynek z Travelist kartą Visa

Najlepsze oferty wakacyjne nawet 65% taniej – sprawdź! »

Każdego dnia na stronie Travelist.pl prezentujemy setki starannie wyselekcjonowanych ofert hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych o sprawdzonej jakości i w specjalnych, klubowych cenach, dostępnych jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Choć dostępne opcje płatności są u nas zróżnicowane jak linia brzegowa Chorwacji – od szybkiego przelewu internetowego, karty kredytowej po przelew tradycyjny – teraz znajdziesz wśród nich również takie, które gwarantują przypływ gotówki. Już teraz, płacąc kartą Visa za rezerwację pobytu na stronie Travelist.pl, otrzymasz zwrot na kartę w wysokości 50 zł.  Liczy się Twoja wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy!

Jak to działa? Wystarczy posiadać kartę Visa i wziąć udział w programie Visa Oferty. Zasady programu są proste i wygodne, nie potrzebujesz żadnych kart lojalnościowych, kuponów czy kodów. Aby otrzymać dostęp do promocyjnych ofert partnerów programu Visa Oferty – w tym klubu Travelist – musisz tylko zarejestrować swoją kartę Visa na stronie visaoferty.pl lub poprzez aplikację mobilną. Kolejny krok to wejście na stronę Travelist.pl i wybór interesującej Cię oferty, za którą zapłacisz zarejestrowaną w programie kartą. Pamiętaj, że promocja dotyczy tylko rezerwacji o minimalnej wartości 1000 zł, z płatnością 100% z góry. Gdy płatność za pobyt zostanie zaksięgowana, na Twoją kartę Visa trafi zwrot środków w wysokości 50 zł*. W sam raz na małe przyjemności w trakcie wielkich wakacji!

 

*W zależności od dostępności i warunków ofert. Szczegóły na visaoferty.pl