Kochamy podróże – i uważamy, że miłością dobrze jest się dzielić. Dlatego stworzyliśmy,  a ostatnio udoskonaliliśmy karty podarunkowe Travelist.pl. Mamy Twój pomysł na pełną doświadczeń i przygód niespodziankę dla Twoich najbliższych. Sprawdź, kup i podaruj miłość do podróży w prezencie! 

Jedna karta i tyle możliwości 

Jedni marzą o beztroskim relaksie na plaży, drudzy o białej zabawie na ośnieżonych stokach, a jeszcze inni o ekscytującym weekendzie w sercu tętniącej życiem metropolii. Choć uwielbienie do podróży jest jedno, style podróżowania mogą różnić się od siebie jak szczyty Tatr od bałtyckiego brzegu. Wiemy o tym, ale w Travelist.pl znamy sposób, jak umożliwić realizację wszystkich indywidualnych i najpiękniejszych podróżniczych planów. I mamy pomysł  na idealny (oraz trafiony) prezent dla każdego podróżnika.

Nowa karta podarunkowa Travelist. pl to personalizowany, prosty, wygodny, elastyczny, praktyczny i bezcenny sposób na realizację wypoczynkowych marzeń Twoich bliskich.  Dzięki nowym funkcjonalnościom obdarowujący sami decydują o wartości karty, ponadto mogą wybierać spośród kilku dostępnych wariantów graficznych i opatrzyć wirtualny prezent spersonalizowaną dedykacją. Zakup karty jest intuicyjny i zajmuje nie więcej niż kilka minut. A fakt, że jest dostępna zaraz po zakupie czyni ją świetną opcją na prezent Last Minute – zamawiasz, wysyłasz i gotowe, bez konieczności czekania na dostawę, pakowania, a nawet bezpośredniego spotkania z obdarowaną osobą.  

Także i realizacja vouchera nie sprawi obdarowanemu najmniejszego problemu – wystarczy zarejestrować się za darmo na stronie Travelist.pl, wybrać miejsce i czas podróży marzeń spośród dostępnych ofert z Polski i z zagranicy, a przy płatności za rezerwację wpisać kod z Karty. Proste, prawda?  

W nadchodzące święta podaruj swoim bliskim miłość do podróży z Kartą Podarunkową Travelist.pl –  i zamień czyjeś marzenia w niepowtarzalne  wspomnienia z najpiękniejszych miejsc. 

Co jeszcze warto wiedzieć o kartach podarunkowych Travelist.pl? 

  1. Karta jest ważna przez 1 rok od zakupu
  2. Karta może zostać wykorzystana na zakup dowolnych ofert polskich i zagranicznych dostępnych na stronie z opcją 100% płatności z góry – wartość Karty zostanie automatycznie odliczona od całkowitej kwoty rezerwacji
  3. Jeśli kwota zakupu jest wyższa niż wartość Karty, różnicę można dopłacić za pośrednictwem standardowych metod płatności on-line 
  4.  Jeżeli kwota rezerwacji jest niższa niż wartość Karty, różnica nie jest zwracana

Zapoznaj się z pełnym Regulaminem Środków Travelist i Kart Podarunkowych