Rejs szlakiem Wielkich Jezior czy spływ Krutynią? A może rajd na quadach lub obiad w regionalnej karczmie? Wizyta na fermie dzikich zwierząt? Nie musimy wybierać. Za każdą z tych atrakcji możemy teraz zapłacić nawet 20% mniej. Wystarczy zaopatrzyć się w Mazurską Kartę Turystyczną, która zaczyna obowiązywać od 1 czerwca. Świetny pomysł na tańsze Mazury!

Mazurska Karta Turystyczna

Mazury w sezonie wakacyjnym wcale nie muszą być bolesnym obciążeniem dla kieszeni. Mazurska Karta Turystyczna to nowy projekt lokalnych organizacji turystycznych. Pozwoli cieszyć się urokami jednego z najpiękniejszych regionów Polski bez konieczności drobiazgowego liczenia wydatków. Posiadacze karty mogą bowiem liczyć na atrakcyjne rabaty. Gdzie? Zarówno w hotelach, pensjonatach czy restauracjach, jak i w muzeach, wypożyczalniach sprzętu sportowego, a nawet sklepach i punktach usługowych. Na początek najwięcej propozycji znajdziemy w Mrągowie, Mikołajkach, Pieckach i Krutyniu, ale z czasem do programu mają przyłączyć się również partnerzy z innych popularnych ośrodków turystycznych.

Zaplanuj mazurskie wakacje jeszcze taniej – rezerwuj hotele do -55% »

spływ KrutyniąKarta jest imienna i ważna przez miesiąc od daty wystawienia, a jej koszt wynosi zaledwie 12 zł. Jej głównym dystrybutorem będzie Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, ale będzie ją można również kupić u partnerów biorących udział w programie oraz zamówić przez Internet. Oprócz karty każdy jej posiadacz dostanie również specjalną broszurę z dokładnymi informacjami o zakresie obowiązywania rabatów, a także mapkę regionu, na której zaznaczone będą najważniejsze atrakcje turystyczne. A zatem – karta w dłoń i ruszamy na wakacyjny podbój Krainy Wielkich Jezior!

Zaplanuj mazurskie wakacje jeszcze taniej – rezerwuj hotele do -55% »