Zagłosuj na Zimowe Gwiazdy Travelist 2024 w 4 różnych kategoriach, wskaż swój ulubiony hotel z aktualnej oferty Travelist.pl – zdradzając nam, dlaczego to najlepszy obiekt na zimowy wypoczynek – i wygraj nawet 1000 zł na na wyjazd z Travelist.pl. Na Twój głos i udział w konkursie czekamy do 11 lutego! 

Góry, morze, narty, sanki, śnieżki, snowparki, ślizgawki, termy, aquaparki, lodowe labirynty, gorące imprezy i dużo więcej… zima w Polsce ma wiele barw. A my mamy taki pomysł, by wyróżnić miejsca i atrakcje, które tej zimy budzą największe emocje i uhonorować je Zimowymi Gwiazdami Travelist 2024 a także, by zaprosić Cię do udziału w wyjątkowym konkursie.

Zagłosuj w specjalnej ankiecie i zdecyduj, które z naszych typów w 4 kategoriach (miejscowość w górach, miejscowość nad morzem, najlepszy ośrodek narciarski i najlepsza atrakcja sezonu)  zostaną największymi gwiazdami tej zimy.

⭐Wskaż 1 hotel z aktualnej oferty Travelist.pl, który Twoim zdaniem najlepiej nadaje się na zimowy urlop – i w pomysłowy sposób uzasadnisz swój wybór.

⭐Wygraj! Na autorów najciekawszych uzasadnień czeka nagroda główna 1000 zł oraz 2 nagrody (jedna 500 zł i druga 300 zł) do wykorzystania na wyjazd z Travelist.pl

Na Twój głos i udział w konkursie czekamy do 11 lutego!