Zagłosuj na swoją Plażę Roku oraz najlepsze plaże w każdej z 4 kategorii tematycznych, podziel się swoim zdjęciem ulubionego fragmentu polskiego wybrzeża i wygraj nawet 1000 zł na podróż z Travelist.pl! Na Twój głos i udział w konkursie czekamy do 9 czerwca  2024.

Na jednych najchętniej bawią się dzieci, na innych szaleją imprezowicze. Są i romantyczne, i takie stworzone do aktywności. Każda z polskich plaż to prawdziwy powód do dumy. Wiemy o tym, bo przyglądamy się im wnikliwie od 11 lat, co roku publikując eksperckie zestawienie najlepszych plaż nad Bałtykiem.

Rok temu do udziału w ich wyborze po raz pierwszy zaprosiliśmy samych plażowiczów. A teraz mamy dla Ciebie całkiem nową odsłonę Rankingu Polskich Plaż! Nasi eksperci nominowali właśnie 15 plaż w konkursie głównym na Plażę Roku 2024 oraz wytypowali po 10 dodatkowych nominacji w 4 kategoriach tematycznych

  • Najlepsza plaża dla rodzin,
  • Najlepsza plaża dla aktywnych,
  • Najlepsza INSTAplaża – dla romantyków i łowców pięknych ujęć,
  • Najbardziej imprezowa plaża.

A teraz potrzebujemy więc Twojej pomocy… za którą może Cię spotkać nagroda. 

Zagłosuj w naszej ankiecie na swoje ulubione plażowe typy w każdej z kategorii.  Po oddaniu głosu możesz przesłać nam swoją autorską fotkę ulubionego fragmentu polskiego wybrzeża – i wziąć udział w KONKURSIE! Na autorów najciekawszych zdjęć czeka NAGRODA główna 1000 zł, nagroda za 2. miejsce o wartości 500 zł oraz nagroda za 3. miejsce – 300 zł do wykorzystania na wyjazd z Travelist.pl.

To które z polskich plaż są najlepsze? 

Na Twój głos czekamy do 9 czerwca!