W Travelist już od (prawie) 11 lat selekcjonujemy wyjątkowe miejsca na wypoczynek – i negocjujemy w nich najlepsze oferty. Kolejna edycja plebiscytu Travelist Hotel Star to dla nas pretekst, by wyróżnić obiekty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju naszego serwisu przez ostatni rok. To także okazja, by znów zaprosić Was do głosowania na ulubiony obiekt wypoczynkowy… i udziału w konkursie – do wygrania  nawet 1500 zł na wyjazd z Travelist.pl.

Jako Travelist.pl już od poczatku naszego istnienia inspirujemy blisko 6 mln zarejestrowanych użytkowników do planowania wypoczynku poza domem. Robimy to, prezentując wybrane  oferty niemal 1000 hoteli, resortów i pensjonatów –  i dając przy tym gwarancję najlepszej ceny na rynku. 11 urodziny to dla nas pretekst, by nie tylko zdmuchnąć 11 świeczek na torcie, ale i wyróżnić obiekty, które szczególnie wyróżniają się na “hotelowym firmamencie”. Dlatego nominowaliśmy 50 obiektów wypoczynkowych, spośród których nasze eksperckie jury wybierze Travelist Hotel Stars w 12 różnych kategoriach.  


– Już samo wyselekcjonowanie obiektów, które będą miały szansę na tytuł Travelist Hotel Star 2024, nie było łatwym zadaniem. To pokazuje, że w Polsce mamy wiele wartościowych hoteli, oferujących swoim gościom najwyższy standard usług i doskonałe warunki do odpoczynku. Wybór zwycięzcy będzie jeszcze trudniejszy. Na pewno szczególną uwagę będziemy zwracać na to, w jaki sposób nominowane obiekty wyróżniały się w minionym sezonie, czym przyciągały swoich gości i jakie doświadczenia im oferowały

Michał Szymańczak, Head of Sales and New Business w Travelist.pl


NAJLEPSZE SIECI HOTELOWE

  • Górskie Resorty
  • Polski Holding Hotelowy
  • Hotele Olymp
  • Zdrojowa Hotels
  • Hotele Grano
  • Grupa ARCHE

NAJLEPSZY OBIEKT ZAMKOWY

NAJLEPSZY OBIEKT RESORTOWY

NAJLEPSZY OBIEKT NAD MORZEM

NAJLEPSZY NOWY OBIEKT

NAJLEPSZY OBIEKT DLA RODZIN

NAJLEPSZY OBIEKT NAD JEZIOREM

NAJLEPSZY OBIEKT BLISKO NATURY

NAJLEPSZY OBIEKT W GÓRACH

NAJLEPSZY OBIEKT MIEJSKI

NAJLEPSZY OBIEKT SPA

NAJLEPSZY OBIEKT Z AQUAPARKIEM

Z miłością do podróżowania konkurować może tylko… możliwość celebrowania tej przyjemności. Dlatego to nie koniec niespodzianek! Najlepszy obiekt wybiorą także hotelowi goście. W specjalnej 13. kategorii zostało nominowanych aż 20 obiektów. Spośród nich, poprzez głosowanie, to właśnie Wy wybierzecie ten, który Waszym zdaniem oferuje najlepszą jakość wypoczynku. Ponadto Ci z Was, którzy zdecydują się wypełnić proste zadanie  konkursowe, będą mieć szansę zdobyć środki na realizację podróżniczych planów  na Travelist.pl. 

Laureatów konkursu dla internautów  opublikujemy 8 kwietnia, a pełną listę zwycięskich obiektów ogłosimy  podczas uroczystej gali – 11 kwietnia.