Po emocjonującym finale pierwszy polski klub travelowy zajął II miejsce oraz zdobył nagrodę specjalną za najbardziej innowacyjny biznes w prestiżowym konkursie dla małych firm z globalnymi ambicjami UPC Think Big. Dziękujemy za Wasze głosy!

Najlepsze oferty hoteli z całej Polski i nie tylko nawet 85% taniej – sprawdź! »

sukces Travelist

Konkurencja była bardzo silna, ale udało się! Najpierw – również dzięki Waszym głosom – weszliśmy do ścisłego finału, a na uroczystej gali, która odbyła się 10 marca w Warszawie, odebraliśmy upragnioną statuetkę oraz nagrodę pieniężną, która pozwoli nam na dalszy rozwój firmy. Jury konkursowe złożone z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego biznesu doceniło ogromny potencjał marki Travelist, oryginalność i innowacyjność naszego modelu biznesowego oraz – co za tym idzie – naszą przewagę na tle konkurencji. To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy i kolejny dowód na to, że formuła klubu travelowego, który codziennie dostarcza swoim członkom nowych inspiracji do podróży, okazała się strzałem w dziesiątkę.

Najlepsze oferty hoteli z całej Polski i nie tylko nawet 85% taniej – sprawdź! »

kolejny sukces Travelist

Tegorocznej edycji konkursu towarzyszyło hasło „Go Beyond Borders”, które doskonale charakteryzuje naszą dotychczasową działalność. Choć jesteśmy młodą firmą, we wszystkim, co robimy, staramy się przekraczać ustalone granice (również geograficzne). Ponadto chcemy przełamywać bariery i wprowadzać nowe, niespotykane wcześniej w branży rozwiązania. Nie boimy się myśleć wielowymiarowo, odważnie i z rozmachem. Od momentu połączenia z międzynarodową grupą Secret Escapes nasze globalne ambicje stały się realizowaną w codziennej pracy strategią działania. Można się o tym przekonać również na naszej stronie, gdzie na stałe zagościły już oferty zagraniczne. Na tym jednak nie poprzestajemy. Kolejne miłe niespodzianki już wkrótce!

Najlepsze oferty hoteli z całej Polski i nie tylko nawet 85% taniej – sprawdź! »