pokoj hotelowy wyjazd integracyjny

Nie samą pracą żyje człowiek. Po cięższym okresie w firmie, dobrze jest wspólnie spędzić czas w nieco odmiennym otoczeniu i poznać swoich współpracowników z innej strony niż dotychczas. Aby taki wyjazd był udany, warto wybrać odpowiednią lokalizację i idealny do tego celu hotel.

Hotel Bukowy Dworek ***

hotel bukowy dworek lubuskie

Leżący w pięknych, malowniczych i leśnych rejonach Hotel Bukowy Dworek *** to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w ramach wyjazdu integracyjnego. Sprzyja temu bardzo ciekawa lokalizacja obiektu w miejscowości Gronów, znajdującej się pomiędzy dwoma urokliwymi jeziorami. W pobliżu hotelu znajdują się też zabytkowe obiekty, takie jak XIV zamek joanitów i kościół Jana Chrzciciela z podobnego okresu, z kolei w Świebodzinie – miejscowości, leżącej nieopodal Gronowa – zobaczycie słynny, olbrzymi pomnik Chrystusa Króla.

Hotel Bukowy Dworek ***, oprócz komfortowych i eleganckich apartamentów, posiada w swojej ofercie również czteroosobowe, wolnostojące domki fińskie. A dla najbardziej wymagających oddano do użytku domki luksusowe, w których znajdzie się klimatyczny kominek i… prywatna sauna. W takich warunkach Wasz wyjazd integracyjny będzie fenomenalnym doświadczeniem i absolutnie niepowtarzalną formą poznawania współpracowników!

Hotel & Medi Spa Biały Kamień ****

hotel medi spa bialy kamien sudety

Hotel & Medi Spa Biały Kamień **** to ekskluzywny hotel położony w miejscowości Świeradów-Zdrój, w pobliżu pięknej góry Biały Kamień. Świeradów-Zdrój to przepięknie położona miejscowość uzdrowiskowa, leżąca przy paśmie Gór Izerskich. To zniewalające otoczenie jest wyśmienitym miejscem na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego, podczas którego wspólnie ze współpracownikami będziecie mogli odbyć inspirujące, piesze wędrówki i rajdy rowerowe (które możesz wypożyczyć w hotelu), a zimą zakosztować sportów zimowych.

Hotel & Medi Spa Biały Kamień **** posiada bardzo bogatą ofertę w różnorodne pokoje, z tym widokiem na góry. Dla wymagających gości do użytku oddano również najbardziej ekskluzywny pokój, wyposażony w prywatną saunę i jacuzzi. Po pełnym dniu wrażeń Ty i Twoi współpracownicy możecie z kolei wypocząć w bogatej strefie SPA & Wellness, na którą składa się basen, kaskada wodna, kompleks saun, czy też jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne. Obiekt oferuje ponadto szeroki zakres usług i zabiegów SPA oraz serwuje pyszne obiady w hotelowej restauracji. Zakochacie się w tym miejscu na zabój i zdecydowanie poprawicie swoje zawodowe relacje!

Czarny Potok Resort and Spa

czarny potok resort spa beskidy

Czarny Potok Resort and Spa jest ekskluzywnym hotelem położonym w górach, w magicznej Krynicy Zdrój, zwanej także Krynicą Górską. Krynica Zdrój położona jest na obszarze Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim. Tak barwne i pełne atrakcji przyrodniczych miejsce jest bez wątpienia świetnym pomysłem na pracowniczy wypad.

Hotel Czarny Potok Resort and Spa to w rzeczywistości aż 12 nowoczesnych budynków, położonych na obszarze 3 hektarów. Co ciekawe, przejście między większością z nich możliwe jest dzięki przeszklonym, podwieszonym korytarzom. Oddane do użytku pokoje są zaprojektowane z dużym gustem, z okien rozciąga się też wspaniały widok na górzystą okolicę. Co więcej, w części pokojów znajduje się wanna, co z pewnością będzie dużym atutem dla każdego, kto pragnie zakosztować leniwego relaksu w zaciszu swojego pokoju. Hotel może zorganizować dla Was przeogromną ilość rozrywek i gier najróżniejszej maści, dzięki czemu wszyscy uczestnicy wyjazdu integracyjnego rewelacyjnie spędzą czas. Z kolei w kilku dostępnych punktach restauracyjnych może zostać przygotowany bankiet lub impreza taneczna, z pewnością świetnym wyborem będzie też relaks w bardzo bogato zagospodarowanej strefie SPA & Wellness – z możliwością wynajęcia strefy VIP tylko na Wasz użytek. Pobyt w hotelu Czarny Potok Resort and Spa dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń!

Hotel Arłamów

hotel arlamow bieszczady

Wyjazd integracyjny w Bieszczadach? Jeśli tak, to tylko w Hotelu Arłamów (znajdującego się w miejscowości Arłamów). Ten wyjątkowo duży, pięknie usytuowany hotel jest wymarzonym miejscem na firmowy wyjazd integracyjny. Oprócz szeregu ekskluzywnych pokojów, możliwe jest także wynajęcie jednej z kilku dostępnych willi (znajdujących się poza Arłamowem), w których docenicie prywatne jacuzzi, saunę i z niewielką siłownię.

Hotel Arłamów oferuje przeogromne zaplecze rozrywkowe. Ty i Twoi współpracownicy możecie wspólnie skorzystać z centrum sportowego, hali sportowej oraz kilku profesjonalnie przygotowanych boisk, znajdujących się na terenie obiektu. Hotel Arłamów posiada też własną stadninę koni, co bez najmniejszych wątpliwości będzie wielką atrakcją dla wszystkich pracowników firmy. Ponadto, do Waszego użytku oddany zostanie kompleks narciarski, lodowisko, czy nawet pole golfowe. Doskonałym miejscem na relaks jest również bardzo bogato wyposażona strefa SPA & Wellness, z dwoma basenami (w tym jednym zewnętrznym, całorocznym), strefą saun, kilkoma jacuzzi, czy z ofertą masaży i zabiegów. Wyjazd integracyjny do Hotelu Arłamów będzie niezapomnianym przeżyciem!