jura krakowsko czestochowska zamek

Jura Krakowsko-Częstochowska to miejsce unikalne w skali światowej, pełne fantastycznego krajobrazu i obiektów historycznych – w tym średniowiecznych zamków wchodzących w skład tzw. Orlich Gniazd.  Pobyt na Jurze jest doskonałym pomysłem na spędzenie urlopu wypoczynkowego, czy też wyśmienitego weekendu. Ważne tylko, by zorganizować sobie idealny nocleg, który dopełni atrakcyjności pobytu w tej wyjątkowej okolicy.

Villa Verde Congress & Spa

villa verde congress spa jura

Położony w Zawierciu ekskluzywny kompleks Villa Verde Congress & Spa jest zarówno świetną bazą wypadową na wycieczki po Jurze, jak i wspaniałym miejscem zapewniającym zróżnicowany, bardzo komfortowy pobyt. Niedaleko hotelu znajduje się przepięknie zachowany Zamek Ogrodzieniec, jak również wiele tras spacerowych po barwnej Jurze. Sam hotel posiada szereg atrakcji, takich jak kort tenisowy, kręgielnię, a w okresie zimowym także stok narciarski. To jednak dopiero początek: jedną z głównych atrakcji jest kompleks basenów, na który składa się wewnętrzny Aquapark i zewnętrzny basen. Do użytku gości oddano też trzy rodzaje saun, grotę solną, czy łaźnię piwną. Wszystko to wzbogacone jest bogatą ofertą z zakresu SPA.

Niezwykłą atrakcją z pewnością jest elegancka restauracja i kawiarnia, czy przeszklony Ogród Zimowy i wielka Chata Grillowa, znajdująca się przy hotelu Villa Verde Congress & Spa. Nadaje się ona do spędzania czasu na wolnym powietrzu, czy zorganizowania bankietu firmowego. Dopełnieniem oferty jest wyjątkowy Browar Jana, gdzie warzone jest wspaniałe, tutejsze piwo. Villa Verde Congress & Spa dostarczy Ci ogromu wrażeń i będzie doskonałą bazą wypadową w trakcie Twojego pobytu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

Hotel Zawiercie Business & Leisure

hotel zawiercie jura

Hotel Zawiercie Business & Leisure to leżący w Zawierciu obiekt biznesowo-szkoleniowy, który idealnie sprawdzi się jako miejsce pobytu dla gości indywidualnych, jak i miejsce, w którym zorganizujesz wysokiej klasy konferencje – dzięki oddaniu do dyspozycji gości aż 5 klimatyzowanych, bogato wyposażonych sal. Ponadto, możliwe jest wynajęcie luksusowego Gabinetu Myśliwskiego, dla maksymalnie 20 osób. Ponadto, hotel oferuje wysokiej jakości, bardzo przestronne i wygodne pokoje.

Ponadto, Hotel Zawiercie Business & Leisure oferuje punkt restauracyjny, który może zorganizować też zróżnicowany catering. Do dyspozycji gości oddano również elegancki bar. Wolny czas można poświęcić na relaks w nastrojowym basenie, który wyposażony jest w szereg udogodnień i atrakcji, a nawet w oryginalne iluminacje świetlne. Odpoczynku można zakosztować też w strefie SPA lub w kręgielni. Bez względu na to, czy odwiedzisz Hotel Zawiercie Business & Leisure jako klient indywidualny, czy zorganizujesz tu imprezę firmową – spędzisz fantastyczne chwile w pięknym otoczeniu i skorzystasz z bogatego zaplecza hotelowego.

Hotel Pod Figurą ***

hotel pod figura jura

Hotel Pod Figurą *** położony jest miejscowości Podzamcze, tuż u podnóża wspaniale zachowanego Zamku Ogrodzieniec, na który rozciąga się widok z hotelowych pokojów. Do dyspozycji gości oddano 50 miejsc noclegowych, co stanowi bardzo optymalną bazę dla zorganizowani wyjazdu firmowego. Hotel oferuje zorganizowanym grupom szereg atrakcji, w postaci np. nocnego zwiedzania Zamku, wspinaczki skałkowej, spływu kajakiem, czy zwiedzania Jury Krakowsko-Częstochowskiej w towarzystwie przewodnika.

Hotel Pod Figurą *** dysponuje aż dwoma restauracjami, tj. Kryształową i Zamkową. W każdej z nich serwowane są tradycyjne, polskie dania, takie jak np. potrawy z dziczyzny. Za hotelem usytuowana jest także klimatyczna Wiata Grillowa, która może pomieścić nawet do 60 osób – co będzie fantastyczną atrakcją dla wszystkich gości czy uczestników zjazdu służbowego. Otwartość obsługi i fenomenalne usytuowanie hotelu w pobliżu ruin zamku sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce na spędzenie czasu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Hotel Centuria Wellness & SPA ***

hotel centuria wellness spa jura

Kameralny, piękny hotel Hotel Centuria Wellness & SPA *** położony jest w miejscowości Ogrodzieniec, dosłownie w środku sosnowego lasu. Ogrodzieniec słynie ze wspaniale zachowanych ruin Zamku Ogrodzieniec, który znajduje się nieopodal hotelu. Obiekt posiada szereg pokojów o różnym standardzie, a dzięki dostępowi do aż czterech sal konferencyjnych bardzo łatwo możesz zorganizować tutaj firmowe szkolenie.

Hotel Centuria Wellness & SPA *** oferuje bogate zaplecze gastronomiczne, na czele z elegancką restauracją i kawiarnią. Zwraca na siebie uwagę Pub Oceanic – stylizowany na motywy marynarskie, z okrągłymi oknami wychodzącymi prosto na basen. Na użytek gości oddano również klimatyczną, zorganizowaną w ogrodzie Chatę Grillową, mogącą pomieścić do 100 osób. Na koniec dnia możesz skorzystać z oferty SPA & Wellness, na którą składa się dostęp do basenu, czy bogata oferta różnych zabiegów i masaży. Hotel Centuria Wellness & SPA ***, dzięki niezwykłemu położeniu, jest idealnym miejscem na spędzenie czasu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a także dobrym pomysłem na zorganizowanie kameralnego, firmowego wyjazdu.