karpacz karkonosze

Organizując jakiekolwiek szkolenia i konferencje powinieneś wybrać takie miejsce, w którym goście czuliby się profesjonalnie, a jednocześnie mogli w jak najciekawszy sposób spędzić swój wolny czas. Niepowtarzalny urok posiada miejscowość Karpacz, leżąca przy przepięknym, Karkonoskim Parku Narodowym, zachwycającym walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi. Jednak Karpacz jest też doskonałym centrum konferencyjnym, o świetnym zapleczu hotelowym.

Green Mountain Hotel ***** & Apartments

green mountain hotel apartments karkonosze

Green Mountain Hotel ***** & Apartments to pierwszy, pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się na terenie Karpacza. Ten luksusowy obiekt posiada zaplecze 254 pięknych, bogato wyposażonych pokojów, które zapewnią wyśmienity komfort każdemu uczestnikowi szkolenia czy konferencji. Co więcej, każdy z nich posiada przestrzeń do pracy, dzięki której wszyscy uczestnicy szkoleń będą w stanie czy to przygotować się do prezentacji, czy też przejrzeć najistotniejsze notatki. Obiekt posiada przy tym aż 7 przestronnych sal konferencyjnych oraz umożliwia przygotowanie bankietu dla 250 osób.

Goście mogą ponadto wybrać jeden z trzech punktów gastronomicznych, serwujących różne rodzaje dań. Green Mountain Hotel ***** & Apartments organizuje także imprezy firmowe i zabawy grupowe, w postaci degustacji trunków, wspinaczki skałkowej, zjazdów narciarskich, czy nawet lotu balonem. Po całym dniu możliwy jest pobyt w strefie SPA & Wellness, składającej się między innymi z eleganckiego, krytego basenu, jacuzzi, czy kilku saun. Hotel posiada też ofertę marki Dr Ireny Eris, z której będzie mógł skorzystać każdy gość. Dzięki temu, Green Mountain Hotel ***** & Apartments jest absolutnie idealnym i godnym miejscem na każdą konferencję organizowaną przez szanującą się firmę.

Nowa – Ski Spa Hotel ***

nowa ski spa hotel karkonosze

Nowa – Ski Spa Hotel *** to obiekt położony u stóp Księżej Góry. Hotel otacza z jednej strony piękny las, a z drugiej mijany jest przez rzekę Łomniczkę. Rangę hotelu podnosi wspaniały widok z okien, rozpościerający się na Karkonosze – w tym na górę Śnieżkę. Już sama ta niezwykle przyjemna lokalizacja czyni z hotelu doskonałe centrum konferencyjne i szkoleniowe, czemu ponadto sprzyja jego odpowiednie przystosowanie konferencyjne.

Goście Nowa – Ski Spa Hotel *** mogą zorganizować się w jednej z dwóch sal konferencyjnych. Są one dostosowane do prowadzenia wszelkich prezentacji, między innymi poprzez wyposażenie ich w odpowiednie multimedia. Konferencyjnej aurze sprzyja elegancka restauracja, stół bilardowy dla gości, sala kominkowa, czy dostęp do jacuzzi i sauny. Możliwe jest również skorzystanie ze SPA, oferującego różne propozycje zabiegów czy masaży. Nowa – Ski Spa Hotel ***jest idealnym miejscem na zorganizowanie firmowej konferencji zarówno ze względu na piękną lokalizację obiektu, jak i na jego biznesowe przystosowanie.

Hotel Dziki Potok Spa ***

hotel dziki potok spa karkonosze

Położony w pięknej okolicy Karpacza, z dala od miejskiego zgiełku, Hotel Dziki Potok Spa *** to doskonałe miejsce na zorganizowanie firmowego szkolenia czy konferencji. Do użytku gości oddano cztery sale konferencyjne, które mogą kolejno pomieścić 30, 40, 80 oraz 120 osób. Co ciekawe, dwie sale panoramiczne mogą być ze sobą połączone, oddając do Twojej dyspozycji przestrzeń konferencyjną aż dla 200 osób! Daje Ci to gwarancję, że Wasza wspólna praca będzie w pełni owocna, a spotkanie maksymalnie wykorzystane. Hotel może również zorganizować firmowy bankiet wedle elastycznie ustalanego scenariusza, a nawet zaprosić Was na wieczorny event tematyczny. Hotel Dziki Potok Spa *** proponuje np. imprezę w klimacie… kasyna!

Po wszelkich spotkaniach i uroczystościach świetnym pomysłem będzie zaufanie hotelowym atrakcjom. Obiekt oferuje dostęp do strefy Wellness i SPA, gdzie skorzystać możesz z całej gamy zabiegów i masaży, czy też z kilku dostępnych saun. Dla koneserów innowacji oryginalnym doświadczeniem będzie kąpiel piwna (połączona z degustacją trunku) lub orientalny zabieg Hammam. Możesz być pewny, że wszyscy pracownicy firmy będą pod ogromnym wrażeniem!

Osada Śnieżka

osada sniezka karkonosze

Osada Śnieżka to nie tylko hotel. To cały kompleks wypoczynkowy, w rzeczywistości przypominający faktycznie niewielką osadę mieszkalną, a nie hotel w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Pobyt tutaj ma zupełnie inny charakter, niż pobyt w zwykłym obiekcie hotelowym: dzięki Osadzie Śnieżka każdy uczestnik konferencji czy szkolenia poczuje się jak w domu i rewelacyjnie spędzi każdą spędzoną tu chwilę. Dla potrzeb biznesowych udostępniono trzy duże sale konferencyjne, które – dzięki odpowiedniemu wyposażeniu – będą świetnym miejscem dla wygłoszenia każdej prezentacji. Osada Śnieżka proponuje też bardzo elastyczne podejście w zakresie organizowania czasu wolnego grupie, dzięki czemu Twój zespół będzie mógł zdecydowanie lepiej się poznać i wspólnie spędzić niezapomniane chwile.

Czas wolny od szkoleń i rozrywek możesz spędzić na wiele różnych sposobów. Osada Śnieżka dysponuje siłownią, boiskiem, eleganckim basenem z jacuzzi, strefą saun, dysponuje też ofertą zabiegów orientalnych. Pusty żołądek możesz napełnić dzięki funkcjonowaniu aż czterech obiektów restauracyjnych, wyróżniających się innym zakresem serwowanych dań. W Osadzie Śnieżka poczujesz się tak dobrze, że będziesz chciał w niej zamieszkać na dłużej!