Prezent od Travelist - dostęp do ponad 500 artykułów i podcastów magazynu “Pismo”

Podróż to stan umysłu, którego granice… warto poszerzać. Wierzymy w to, dlatego – wspólnie z redakcją miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” – przygotowaliśmy dla Was inspirującą niespodziankę w postaci darmowego dostępu online do prenumeraty „Pisma”. Fakt, literatura, obraz, humor i ponad 500 publikacji, dostępnych także w wersji audio – oto powody, dla których warto aktywować kod dostępu. 

O „Piśmie” słów kilka

Prezent od Travelist - dostęp do ponad 500 artykułów i podcastów magazynu “Pismo”

Jak nazywa się święta góra Japończyków i którą z angielskich prowincji porównać można do tych opisywanych w powieściach Agathy Christie? Na te i inne pytania (nie tylko z zakresu podróżniczego) znajdziecie odpowiedź na łamach „Pismo” – apolitycznego miesięcznika poświęconego tematom społecznym, ekonomicznym, naukowym, technologicznym i kulturalnym.

Lubicie kończyć dzień lekturą dobrego tekstu, a może szukacie czegoś w wersji audio, co towarzyszyć Wam będzie podczas spaceru lub jazdy na rowerze? Jeśli tak, to propozycja dla Was. Magazyn „Pismo” to ponad 500 publikacji: reportaży, esejów, wywiadów, portretów, a także wierszy, opowiadań i komiksów – a wszystko to w interesującej formie do czytania lub słuchania. Wśród autorów tekstów specjaliści ze świata literatury, dziennikarstwa, reportażu i sztuki, w tym m.in. Marcin Wicha, Dominika Słowik, Filip Springer, a swoich głosów do nagrań użyczyły prawdziwe gwiazdy, w tym m.in. Krzysztof Kowalewski, Danuta Stenka i Magdalena Cielecka. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami, na własne oczy i uszy!

Jak skorzystać z darmowego dostępu?  

To proste! Wystarczy, że zalogujecie się na stronę magazynu i przejdziecie do zakładki „Prenumerata”. Tam, w polu zatytułowanym „Wprowadź kod promocyjny”, wpiszecie kod wysłany w specjalnym newsletterze. Dostęp uruchomiony zostanie niezwłocznie po zweryfikowaniu kodu i aktywny będzie przez kolejnych 30 dni. Na cały ten czas otrzymujecie nielimitowany dostęp do wszystkich treści, dostęp do wydań w wersji audio i wszystkich podkastów, a także wszystkie numery w PDF, ePUB i MOBI i ikoniczne okładki do pobrania w wersji do druku. Oznacza to, że przez miesiąc możecie czytać online i słuchać opublikowanych tekstów w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu, od komputera przez smartfon i tablet po czytnik. Miłego czytania i słuchania – w domu, w parku czy lesie, na rolkach i na rowerze – w zawsze i wszędzie, gdy najdzie Cię taka ochota!