W Sopocie zimową porą można wskoczyć do lodowatej wody i dołączyć do zahartowanej rodziny morsów, a po wszystkim… porządnie się wygrzać, i to nie ruszając się z plaży. A to za sprawą jedynej w swoim rodzaju zimowej atrakcji na sopockim wybrzeżu – stojących na plaży saun z wychodzącymi na morze dużymi przeszkleniami. Sauny znajdują się przy restauracji M15 (wejściu na plażę nr 15) i razem z zapleczem gastronomicznym, szatniami, prysznicami i sanitariatami tworzą obiekt o nazwie M15 Restaurant Bar & Saunas. Na miejscu organizowane są seanse aromatyczne, noce saunowe, a nawet impreza sylwestrowa. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia sauny na wyłączność.

Ile kosztuje wynajęcie sauny na plaży w Sopocie?

Cena za osobę w saunie wieloosobowej waha się – zależnie od godziny i dnia tygodnia – od 60 zł do 80 zł za półtorej godziny oraz od 80 zł do 100 zł za wejście na trzy godziny. Jeśli chcemy wynająć saunę na wyłączność (dla grupy), musimy przygotować się na wydatek od 300 zł do 800 zł za półtorej godziny. Z kolei cena za wynajem w terminie świąteczno-noworocznym (24.12-08.01) wzrasta do 900 zł za półtorej godziny. Seanse aromatyczne są wliczone w cenę biletu regularnego.

Obiekt przewidział też zniżki dla dzieci, studentów, seniorów, a także posiadaczy kart Multisport oraz PZU Sport.

W jakim terminie dostępne są sauny nad Bałtykiem?

Sauny na sopockiej plaży dostępne są od października do kwietnia, od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-22.00 (pon.-czw.), 8.00-23.30 (pt.), 7.00-23.30 (sob.-niedz. i święta). Seanse aromatyczne odbywają się od czwartku do niedzieli w godzinach 17.00-21.00. Na miejscu można wypożyczyć ręczniki i szlafroki, a także kupić klapki.

Źródło zdjęcia głównego: https://www.facebook.com/m15.sopot/photos

Zobacz hotele w Trójmieście i znajdź nocleg dla siebie: