Polanica-Zdrój to jeden z najbardziej szykownych sudeckich kurortów, a hotel Bukowy Park Medical SPA**** jest idealnym miejscem, by chłonąć tutejszą atmosferę. Nasi klubowicze to potwierdzają

Bukowy Park Medical Spa - hotel w Polanicy ZdrójPolecam ten hotel ze względu na znakomitą lokalizację i świetne jedzenie” – pisze Wojciech z Poznania. Magdalena z Bydgoszczy zwraca uwagę, że to „niezwykle okazały i pięknie zaprojektowany budynek”, zaś Kamil ze Śląska chwali „przemiły personel”, „łaźnię turecką i profesjonalne masaże” oraz „najlepsze śniadania ze wszystkich hoteli, w jakich byłem”. Klubowicze Travelista są zgodni – Bukowy Park**** to miejsce szczególnie godne uwagi i jeden z najlepiej ocenianych hoteli SPA w Sudetach.

Czym pierwszy czterogwiazdkowy obiekt w słynnym uzdrowisku wyróżnia się na tle konkurencji? Wystarczy wczytać się w opinie gości, którzy niemal jednogłośnie przyznali najwyższe noty za doskonałe położenie. Hotel mieści się tuż obok Parku Zdrojowego, deptaka i pijalni wód mineralnych. Docenili też wykwintną kuchnię hołdującą zasadom ruchu slow food. Wszystkie potrawy przyrządzane są tu z naturalnych składników, a szef kuchni nie stroni od najnowszych technik sztuki kulinarnych (jak m.in. gotowanie metodą sous-vide). No i śniadania mogą zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych smakoszy ilością smakowitych propozycji.

Uznanie klubowiczów zdobyła również miła, zawsze uśmiechnięta obsługa. Goście docenili też eleganckie, lśniące czystością i – co dla niektórych okazało się największą zaletą – pozbawione tłoku SPA. Oferta obejmująca kryty basen, 3 sauny, jacuzzi oraz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu Beauty SPA i Medical SPA sprawia, że każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. A o jakości kuracji i zabiegów najlepiej świadczy fakt, że w tegorocznej edycji plebiscytu SPA Prestige Awards Bukowy Park**** został nominowany aż w trzech kategoriach – w tym „Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce”. I ma całkiem spore szanse na miejsce na podium.

Bukowy Park Medical Spa - pokój

Bukowy Park Medical Spa - basenBukowy Park Medical Spa - relaks

 

 

 

 

Sprawdź ofertę hotelu Bukowy Park Medical Spa**** »