Przed nami Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu promujący ekologiczne formy przemieszczania się, a wraz z nim promocja w PKP Intercity „Rower za złotówkę z PKP Intercity”. Od 16 września (piątek) do 22 września (czwartek) tego roku za przewóz jednośladu w pociągu PKP Intercity zapłacimy zaledwie złotówkę, i to niezależnie od długości trasy.

Przewóz roweru – jakimi pociągami, gdzie kupić bilety

Promocja obowiązuje w pociągach wszystkich kategorii, czyli TLK, IC, EIC oraz EIP, które są przystosowane do przewozu rowerów – zgodnie z rozkładem jazdy. Bilety na przejazdy cykliści mogą kupić w kasach biletowych, online, a także – pod warunkiem zgłoszenia się przed wejściem do pociągu – u konduktora (z wyłączeniem połączeń EIP). Warto pamiętać, że liczba miejsc wyznaczonych do przewozu rowerów w wagonach jest ograniczona. Im szybciej zaplanujemy wycieczkę i kupimy bilety, tym lepiej!

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie PKP Intercity.
Źródło zdjęcia głównego: intercity.pl

Planowanie rowerowych eskapad na wrześniową końcówkę lata polecamy nie tylko z rozkładem jazdy PKP, ale również z naszym rankingiem najciekawszych tras rowerowych w Polsce.

Sprawdź hotele idealne dla miłośników wypoczynku w ruchu:

Brak ofert w tych kategoriach!

Comments are closed.