Hotele nie tylko nad Bałtykiem, ale też nad Adriatykiem i Atlantykiem. Ekskluzywne oferty wycieczek w najpiękniejsze miejsca na świecie. I wszystko to w specjalnych klubowych cenach. Tak wygląda kolejny etap w rozwoju Travelista. Pierwszy polski klub travelowy właśnie połączył siły z brytyjską grupą Secret Escapes – jednym z liderów światowego rynku turystyki online

 

Secret Escapes łączy się z Travelist

Sprawdź najnowsze oferty Travelist ze zniżką do -70% »

Secret EscapesCo kryje się pod nazwą Secret Escapes? Najprościej byłoby powiedzieć, że to taki Travelist, tylko o zasięgu obejmującym niemal cały świat. Tutaj również trzeba zarejestrować się na stronie i dołączyć do klubu, by otrzymywać ekskluzywne oferty wypoczynkowe z kraju i zagranicy z rabatami nawet do 70%. Wśród prezentowanych klubowiczom propozycji znajdziemy zarówno luksusowe hotele 4* i 5* (tylko z takimi firma współpracuje), jak i zorganizowane wycieczki do popularnych kurortów w 80 miejscach na wszystkich kontynentach. Co istotne, ważność każdej oferty wygasa po zaledwie 10 dniach – trzeba zatem spieszyć się z zakupem. Główną siedzibą Secret Escapes jest Wielka Brytania, ale regionalne oddziały z powodzeniem działają również w Niemczech, Skandynawii i Stanach Zjednoczonych. Teraz do tej listy doszła Polska.

Sprawdź najnowsze oferty Travelist ze zniżką do -70% »

logo TravelistNo dobrze, tylko co to wszystko oznacza dla klubowiczów Travelista? Przede wszystkim ogromne poszerzenie dotychczasowej oferty i bezpośredni dostęp przez naszą stronę do wybranych propozycji z katalogu Secret Escapes. Będzie zatem można nie tylko zaplanować wypoczynek nad Bałtykiem czy w Tatrach, ale również wygrzać się na plaży w Chorwacji, wyskoczyć na weekend do Londynu albo spełnić swoje najskrytsze marzenie i uciec od codziennych obowiązków do Tajlandii czy na Mauritius. Oczywiście proces szybkiej i bezpiecznej rezerwacji online oraz działalność naszego Biura Obsługi Klienta ani trochę się nie zmieni – podobnie jak gwarancja, że prezentowana przez nas cena jest najniższa na rynku. A zatem… jesteście gotowi na całkiem nowe inspiracje?

Sprawdź najnowsze oferty Travelist ze zniżką do -70% »

Comments are closed.