Od oscypka i kwaśnicy po relaks w termach i loty balonem – a wszystko nawet 30% taniej. W Tatrach i na Podhalu już po raz czwarty zaczęło się wielkie wakacyjne oszczędzanie z Kartą Tatrzańską. W tym roku zapłacimy mniej za blisko 60 różnych atrakcji

 

Tanio w Tatrach - kartaŚrednio 400 zł – tyle może zaoszczędzić jedna rodzina podczas tygodniowego pobytu w Tatrach tego lata. Wystarczy zaopatrzyć się w Kartę Tatrzańską, którą można otrzymać bezpłatnie w wybranych hotelach i pensjonatach. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w polskich górach żyć pełnią życia, a jednocześnie zatrzymać więcej dutków w portfelu. Posiadacze karty mogą bowiem liczyć na wysokie rabaty (od 10 do 30%) na najpopularniejsze atrakcje Zakopanego i okolicznych miejscowości. Rowery, quady, baseny, kręgielnie, parki linowe, restauracje, a nawet rejsy statkiem, muzea czy obrazki malowane na szkle – w bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaplanuj niezapomniane wakacje w Tatrach nawet 60% taniej »

Tanio w Tatrach - widokiGdzie zatem zapłacimy mniej? Choćby na Gubałówce, na którą wjedziemy kolejką 10% taniej albo nad Jeziorem Czorsztyńskim, gdzie mamy do wyboru rejs widokowy między zamkami Czorsztyn i Niedzica oraz zwiedzanie zapory. Fani aktywnego wypoczynku mogą wybrać się do największego parku linowego w Polsce „Złota Grań” (wśród atrakcji objętych rabatami m.in. skok wahadłowy i pal wspinaczkowy), pojeździć konno w Kościelisku albo wypożyczyć sprzęt sportowy – nie tylko tradycyjne rowery, ale również dwukołowce wspomagane elektrycznie czy potężne monster rollery. Na koneserów silnych emocji czekają natomiast loty balonem i szybowcem oraz skoki spadochronowe w Aeroklubie Nowotarskim, a także rafting przełomem Dunajca.

Zaplanuj niezapomniane wakacje w tatrach nawet 60% taniej »

Tanio w Tatrach - seryPo całym dniu wrażeń warto wrzucić coś na ząb – zniżki w karczmach i restauracjach na Krupówkach i nie tylko to wyjątkowo kusząca propozycja. Tym bardziej, że możemy wybierać między kuchnią regionalną a przysmakami włoskimi czy nawet sushi. Nadprogramowe kalorie po takiej uczcie najlepiej będzie spalić na basenie. Oczywiście termalnym. Z kartą w dłoni możemy liczyć na atrakcyjne rabaty w Szaflarach oraz w Aqua Parku Zakopane. Nie będzie też problemu z zaplanowaniem wieczoru. Kino 7D na Krupówkach czy kręgielnia na terenie Aqua Parku? A może zniżka na drinki w klubie Bania w Białce Tatrzańskiej to pokusy, którym naprawdę niełatwo się oprzeć.

Zaplanuj niezapomniane wakacje w Tatrach nawet 60% taniej »

Comments are closed.