Tania zima w Tatrach

Od narciarskiego szaleństwa na popularnych stokach, przez rozgrzewające kąpiele w termach, po kwaśnicę i góralską herbatkę w karczmie na Krupówkach – a wszystko nawet 35% taniej. Na Podhalu już po raz szósty szykuje się wielkie zimowe oszczędzanie z Kartą Tatrzańską, dostępną bezpłatnie w hotelach i pensjonatach. W tym roku zapłacimy mniej za niemal 60 różnych atrakcji

Ferie zimowe w Tatrach nawet 60% taniej – sprawdź! »

 

Tania zima w Tatrach - KasprowyŚrednio 400 zł – tyle może zaoszczędzić jedna rodzina podczas tygodniowego pobytu w Tatrach tej zimy. Wystarczy zaopatrzyć się w Kartę Tatrzańską, którą można otrzymać bezpłatnie w wybranych hotelach i pensjonatach. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w polskich górach żyć pełnią życia, a jednocześnie zatrzymać więcej dutków w portfelu. Posiadacze karty mogą bowiem liczyć na wysokie rabaty (od 5 do nawet 35%) na najpopularniejsze atrakcje Zakopanego i okolicznych miejscowości. Wyciągi narciarskie, baseny, restauracje, kręgielnie a nawet taksówki czy muzea – w bogatej ofercie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Hotele w Zakopanem i okolicach nawet 60% taniej – sprawdź! »

Tania zima w Tatrach - kartaGdzie zatem zapłacimy mniej w tym roku? Choćby w najpopularniejszych podhalańskich stacjach narciarskich, jak m.in. Polana Szymoszkowa, Harenda, Poronin-Suche czy Małe Ciche. Na liście znalazł się też ośrodek Witów-Ski z największym snowparkiem w Polsce… Ponadto mniejsze wyciągi w Murzasichlu, Gliczarowie Górnym czy Białym Dunajcu oraz liczne wypożyczalnie sprzętu. Po całym dniu na stoku warto zaś wrzucić coś na ząb – zniżki w karczmach i restauracjach na Krupówkach i nie tylko to wyjątkowo kusząca propozycja. Tym bardziej, że możemy wybierać między kuchnią regionalną a przysmakami z innych stron świata, zaś w niektórych miejscach czeka na nas nawet darmowa butelka wina.

Białe szaleństwo na tatrzańskich stokach do -60% – sprawdź! »

Tania zima w Tatrach - termyA wieczorem? Oczywiście termy! Z kartą w dłoni możemy liczyć na atrakcyjne rabaty lub dłuższe korzystanie z atrakcji. Gdzie? M.in. w Termie Białka, Aqua Parku Zakopane czy Termach Szaflary, a w najnowszych termach na Podhalu, czyli w kompleksie Gorący Potok w Szaflarach zapłacimy nawet 35% mniej. Nie będzie też problemu z innymi planami na udane zakończenie dnia. Kino 7D na Krupówkach, kilka różnych kręgielni, korty do squasha czy bezpłatny wstęp do klubu Bania w Białce Tatrzańskiej to pokusy, którym naprawdę niełatwo się oprzeć.

Zaplanuj zimowy pobyt w Tatrach nawet 60% taniej! »

Komentowanie zostało wyłączone.