W Beskidach można trafić na prawdziwe perły. Tym bardziej, jeśli cenimy sobie bliskość natury i piękne widoki i lubimy pośmigać na stoku. Hotel Perła Południa*** w Rytrze to takie właśnie miejsce. I nasi klubowicze bardzo chętnie planują tam zimowy wypoczynek.

 Hotel Perła Południa - hotel w górachChoć malowniczo wkomponowany w otoczenie hotel leży nieco na uboczu utartych szlaków – nawet spacer do centrum Rytra zajmie trochę czasu – od lat przyciąga miłośników beskidzkiego krajobrazu i górskich wędrówek. Nie mówiąc już o narciarzach, którzy w odległości zaledwie kilku kroków mają do dyspozycji wyciąg krzesełkowy i 5 tras o łącznej długości ponad 2 km. Wszyscy bowiem mogą tu liczyć na spokój i relaksującą atmosferę z dala od gwarnych kurortów. Najbliższe szlaki zaczynają się niemal zaraz za progiem, a jednocześnie urokliwe położenie na wysokości 420 m n.p.m. gwarantuje niezapomniane wrażenia widokowe o każdej porze roku.

Ale lokalizacja i otoczenie to nie wszystko. Przy wyborze hotelu nasi klubowicze zwracają również uwagę, czy w razie kaprysów aury nie będą skazani na nudę. Tutaj nie ma o tym mowy. W Perle Południa na gości czeka nie tylko pełnowymiarowy kryty basen zasilany naturalną źródlaną wodą z ujęcia w rezerwacie Baniska. Jest ponadto sauna, solarium, grota solna oraz Centrum Spa. A w nim szeroka oferta masaży, zabiegów wodnych oraz kuracji pielęgnacyjnych na twarz i ciało. To również prawdziwy raj dla aktywnych. Mogą zdobywać Radziejową czy Wielkiego Rogacza albo szusować na stokach Ryterskiego Raju. Mogą też rozgrzewać się w hali sportowej, dbać o rzeźbę na siłowni albo oddawać się emocjonującym pojedynkom na korcie.

Zdrowy ruch wymaga jednak zdrowej porcji kalorii. Tutaj również Perła Południa*** wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości. Proponuje im zarówno klasyczne dania kuchni polskiej i europejskiej w restauracji Pod Jasionową Polaną, jak i regionalne beskidzkie specjały w Karczmie Nad Potokiem. Nie poczuje tutejszego klimatu ten, kto choć raz nie zasiądzie w drewnianej ławie i przy skocznych dźwiękach kapeli góralskiej nie uraczy się pieczonym baranem i „strapioną herbatką” z kapką śliwowicy. A jeśli ktoś preferuje bardziej kosmopolityczne rozrywki, w hotelowej kawiarni regularnie organizowane są dyskoteki oraz imprezy karaoke. Bo w Beskidach każdy znajdzie coś dla siebie.

Perła Południa - basenHotel Perła Południa - pokójHotel Perła Południa zimą

Sprawdź ofertę hotelu Perła Południa*** »

Comments are closed.