Ruletka Travelist – emocje na koniec lata

Ruletka Travelist

Napięcie sięga zenitu… już 11 września 2019 o godz. 9 rano wystartuje kolejna edycja Ruletki Travelist. Lista hoteli z SUPER zniżką (nawet do -40% od regularnych cen Travelist), które zakręcą się w akcji promocyjnej jest wielką tajemnicą, ale już dziś zachęcamy do gry i przypominamy jej zasady!

Aktualne promocje na stronie Travelist – sprawdź! »

Kołowrotek atrakcji

Choć lato chyli się ku końcowi, wciąż jesteście spragnieni jesteście wakacyjnych wojaży? A może marzy wam się jesienna regeneracja w klimatycznym miejscu lub białe szaleństwo wśród górskich szczytów? Zaplanowana na środę 11 września specjalna akcja promocyjna Ruletka Travelist to doskonała okazja, by zapełnić kalendarz podróżami do fantastycznych miejsc, a także zabawić się, zaryzykować i przeżyć wielkie emocje! Co odkryją nasi klubowicze na stronie Travelist.pl jest wielką niespodzianką, lecz już teraz możemy zdradzić, że coś dla siebie znajdą zarówno poszukiwacze spienionych fal atrakcji nad Bałtykiem oraz szczytów relaksu i rodzinnych atrakcji w górach, jak i luksusowego SPA w oryginalnej scenerii czy inspirującego miejsca na weekendowy city break.

Zasady gry

Dokładnie o 9 rano kołowrotek emocji zakręci się na nowo, o tej bowiem godzinie odkryjemy przed Wami pierwszy z 8 hoteli z mega zniżką – nawet do -40% od regularnych cen Travelist. Na zarezerwowanie pobytu w hotelu w SUPER  cenie będziecie mieć tylko godzinę. Jeśli obiekt przypadnie Wam do gustu, rezerwujcie od razu – dokładnie po 60 minutach promocja wygasa i drugiej szansy nie będzie, bo w tym momencie startuje kolejna promocja. Lista hoteli objęta jest ścisłą tajemnicą, ale już teraz możemy uchylić jej rąbka – wielkie emocje i SUPER zniżki gwarantowane!

Aktualne promocje na stronie Travelist – sprawdź! »

 

 

 

 

 

Comments are closed.