W tym sezonie wybieramy Polskę. Bo jest bezpieczniej, bo można tu fantastycznie wypocząć, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie – a przede wszystkim wciąż jest tu mnóstwo do odkrycia. Dlatego już od 22 czerwca ruszamy z zupełnie nową, inspirującą akcją „Poznaj Polskę z Travelist”. Co tydzień będziemy wam prezentować inny region naszego kraju i podpowiadać, dlaczego warto poznać go bliżej. Jesteście gotowi, by na nowo odkryć Polskę? Jest tego warta!

 Zobacz najlepsze oferty hoteli i zacznij odkrywać Polskę już teraz »


Poznaj Polskę z Travelist - morze

Ponad 500 km bałtyckich plaż, 7 tys. jezior, 4 tys. km szlaków górskich, 12 tys. km tras rowerowych, 23 parki narodowe, 16 obiektów na liście UNESCO, 2 restauracje z gwiazdkami Michelin – to zaledwie część powodów, by zachwycić się Polską. Znajdziemy tu zarówno plaże z drobniutkim, białym piaskiem niczym na Malediwach, jak i wysokogórskie panoramy w iście alpejskim stylu. Zarówno miejsca, które trafiły do ścisłego finału głosowania na 7 nowych cudów natury, jak i klimatyczne miasta, które oczarowały Davida Lyncha czy Stevena Spielberga. Różnorodność krajobrazów, bogata historia i dziedzictwo kulturalne, ale też mnogość atrakcji dla dzieci czy dla aktywnych oraz smaczna regionalna kuchnia – wszystko to sprawia, że wypoczynek w Polsce za każdym razem będzie źródłem nowych wrażeń i wyjątkowych doświadczeń. Doskonale o tym wiemy, bo sami cały czas odkrywamy nasz kraj na nowo. I chcemy was zachęcić do tego samego. Pokazać wam taką Polskę, jaką sami kochamy.

Poznaj Polskę z Travelist - góry

Co tydzień w Magazynie Travelist zaprosimy was do odkrywania kolejnych fascynujących regionów na mapie krajowej turystyki. Zabierzemy was w podróż na Wybrzeże, na Półwysep Helski, do Krainy Tysiąca Jezior, w Tatry, Karkonosze i Bieszczady, ale też na Kaszuby, na magiczną Suwalszczyznę czy w owiane tajemnicą Góry Sowie. Przedstawimy miejsca, których pod żadnym pozorem nie można przegapić, ale też ukryte perełki, zlokalizowane poza utartym szlakiem. Zdradzimy, jakie plaże nad Bałtykiem szczególnie warto odwiedzić, gdzie się wybrać na rowerową eskapadę, a gdzie zabrać dzieci, by przeżyły naprawdę niezapomniane chwile. Będziemy podziwiać cuda natury, zwiedzać zabytkowe miasta i kolekcjonować najpiękniejsze widoki. Ale doradzimy wam również, gdzie najlepiej się zatrzymać, w jakiej restauracji zjeść oraz jak atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Poznaj Polskę z Travelist - miasta

Kolejnym artykułom będą towarzyszyły autorskie zdjęcia z opisywanych regionów, inspirujące relacje oraz dodatkowe ciekawostki na naszych profilach na Facebooku i Instagramie, a także specjalne podcasty, dostępne na platformach YouTube i Spotify. Startujemy już w poniedziałek 22 czerwca, a pierwszy przystanek to Pomorze Gdańskie. Mamy nadzieję, że wybierzecie się w tę podróż razem z nami – i na nowo odkryjecie Polskę.

 Zobacz najlepsze oferty hoteli i zacznij odkrywać Polskę już teraz »

Comments are closed.