18.12.2013

Hotel dla wymagających - luksusHotel Prezydent****

Gdy prezydent Ignacy Mościcki zobaczył malowniczy zakątek u stóp Góry Parkowej, od razu się w nim zakochał i kazał tu wybudować willę. Dziś na jej miejscu stoi luksusowy hotel Prezydent Medical Spa & Wellness****, który oczarował już niejednego z naszych klubowiczów

„Hotel bardzo przyjazny dla gości. Na każdym kroku widać uśmiech i życzliwość, co sprawia, że pobyt jest bardzo przyjemny” – pisze Maciej z Warszawy. A Piotr z Wrocławia mówi wprost: „Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Hotelu Prezydent”. Nie trzeba bowiem należeć do elity władzy, by w prezydenckich progach poczuć się jak w domu. Choć i osoby z pierwszych stron gazet lubią tu przyjeżdżać, a hotel jest bardzo chętnie wybierany przez gości organizowanego co roku w Krynicy Forum Ekonomicznego. Na tym właśnie polega urok Prezydenta**** – bogate tradycje, wysmakowana elegancja oraz liczne atrakcje sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zarówno rekiny polityki i biznesu, jak i nasi klubowicze szczególnie cenią sobie kapitalną lokalizację – tuż przy głównym krynickim deptaku i zaledwie 70 m od dolnej stacji kolejki na Górę Parkową, a jednocześnie wśród bujnej górskiej zieleni. Z okien można podziwiać piękne widoki na Jaworzynę i inne okoliczne szczyty. Trudno się dziwić prezydentowi Mościckiemu, że wybrał właśnie to miejsce na lokalizację swojej willi prezydenckiej, którą w kolejnych latach odwiedzali najróżniejsi dostojni goście – od Józefa Piłsudskiego po PRL-owskich dygnitarzy. Niewiele jest bowiem w Krynicy równie urokliwych zakątków, tak jak niewiele znajdziemy w słynnym uzdrowisku równie eleganckich i luksusowych miejsc.

Niepowtarzalny klimat hotelu najlepiej można poczuć w stylowej Restauracji Magnolia, gdzie na gości czeka „bardzo smaczne i urozmaicone wyżywienie” oraz „przemiły personel kelnerski”. Szef kuchni nie ogranicza się do jednego typu kuchni i proponuje specjały z różnych stron świata. Jednemu z klubowiczów szczególnie przypadły do gustu serwowane tu pierogi. Goście docenili również klub nocny Jack’s Place, w którym regularnie odbywają się imprezy taneczne oraz koncerty cenionych artystów. To jednak propozycja dla dorosłych – a co z milusińskimi? O nich też pomyślano. „Hotel jest przygotowany na pobyt z małymi dziećmi” – zachęca klubowicz z Lublina. Inny z recenzentów dodaje zaś, że „sala zabaw dla dzieci jest bardzo miła i jest tam opiekunka”.

Prawdziwą perłą w prezydenckiej ofercie jest jednak Ambasada Zdrowia i Urody, czyli nowoczesna strefa Medical SPA. Na gości czeka tam m.in. basen z atrakcjami wodnymi o wymiarach 19 x 12 m, jacuzzi, kompleks saun oraz luksusowe gabinety zabiegowe i gabinety masażu – również dla dwojga. W menu SPA znajdziemy ponad 100 zabiegów, rytuałów i kuracji z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie wykonywane są przez doświadczonych specjalistów na bazie prestiżowych kosmetyków Dermalogica, Bioline, Selvert Thermal, Sea Of Spa i Purles. W tym miejscu naprawdę każdy może poczuć się niczym najważniejsza osoba w państwie.

Hotel dla wymagających - relaksHotel dla wymagających - PrezydentHotel dla wymagających od zewnątrz

Sprawdź ofertę hotelu Prezydent**** »

Comments are closed.