Zachwycające widoki na panoramę Tatr, Giewont oraz całe Zakopane, wygodne leżaki, kąpiele słoneczne i… piasek pod stopami – już od soboty, 28 maja od godziny 9:00 wszyscy odwiedzający Gubałówkę będą mogli odetchnąć na najwyżej położonej piaszczystej plaży w naszym kraju (na wysokości 1123 m n.p.m.). Wizyta na słynnym tatrzańskim wzniesieniu będzie idealną okazją na połączenie relaksu na piasku z napawaniem się pięknem gór.

Dodatkowo na turystów, którzy w najbliższy weekend będą w Zakopanem i odwiedzą Gubałówkę, będą czekać dodatkowe atrakcje zorganizowane przez Polskie Koleje Linowe – w tym m.in.: możliwość gry w minigolfa i poznania zasady działania żyroskopu, pokaz iluzjonisty oraz „Harnasiowy turniej” (a podczas rywalizacji przewidziano 5 emocjonujących konkurencji: rzucanie siekierą do celu, rzucanie do góralskich kręgli, przygotowywanie moskoli, pokonywanie toru przeszkód – Ceprostrady i dojenie krasuli).

Sobotniemu otwarciu plaży na Gubałówce towarzyszyć będzie również wiele dobrej muzyki – o relaksującą oprawę dźwiękową zadba od samego rana aż do wieczora DJ.

Więcej informacji o plaży na Gubałówce.

Wstęp na plażę: bezpłatny.
Wjazd na Gubałówkę dodatkowo płatny – bilety do kupienia na miejscu (w biletomatach i kasach) oraz online.

Źródło: media.pkl.pl

Znajdź hotel w Zakopanem – plażuj i eksploruj górskie szlaki do woli:

od 419 zł / pokój

Hotel Skalny

Zakopane, Tatry

od 389 zł / pokój

Grand Hotel Stamary

Zakopane, Tatry

od 619 zł / pokój

Comments are closed.