PKP Intercity wystartowało z jesienną promocją „Milion promocyjnych biletów od PKP Intercity”. Od 1 października do 30 listopada podróżni mogą kupić bilety na przejazdy koleją w niższych cenach. W sumie w puli akcji znajduje się aż milion biletów na tańsze podróżowanie. Co ważne, promocja obejmuje wszystkie relacje i dotyczy zarówno pierwszej, jak i drugiej klasy.

Oferta biletowa PKP Intercity została ujednolicona, a przewoźnik operuje spójnym systemem promocyjnym, w którym bilety zostały podzielone według pięciu progów promocyjnych: Super Promo, Promo Plus, Promo 45 (bilety tańsze o 45% od ceny bazowej), Promo 30 (tańsze o 30%) i Promo 15 (tańsze o 15%). Co istotne, oferta obejmuje przejazdy w pierwszej klasie – dzięki temu podróże w wyższym standardzie stały się bardziej przystępne

– możemy przeczytać na stronie PKP Intercity

Przewoźnik ustala pulę biletów promocyjnych dla poszczególnych pułapów cenowych zależnie od przewidywanej liczby pasażerów, aktualnego stanu sprzedaży, tras czy godzin odjazdu pociągu. Warto przy tym pamiętać, że liczba biletów na tańsze podróżowanie w poszczególnych progach cenowych jest ograniczona. Im szybciej zaplanujemy wyjazd i kupimy bilety, tym większa szansa na przejazd w najkorzystniejszej z możliwych cenie!

Tańsze przejazdy z PKP Intercity – ceny biletów

Ceny za przejazd zaczynają się już od 14 zł – tyle zapłacimy m.in. za bilet z Warszawy do Łodzi, Lublina czy Białegostoku. Z kolei na bilet za podróż na trasie Warszawa – Kraków, Warszawa – Trójmiasto czy Warszawa – Poznań zapłacimy już od 19 złotych.

Jak kupić promocyjny bilet PKP Intercity?

Promocyjne bilety znajdziemy na stronie PKP Intercity w zakładce „Łowcy Promo”. Żeby upolować bilety na tańsze przejazdy na interesujących nas trasach, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki.

Więcej informacji o akcji „Milion promocyjnych biletów od PKP Intercity”.

Zobacz miejscówki, do których można dojechać pociągiem, i zarezerwuj nocleg:

Copernicus Toruń Hotel

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

od 409 zł / pokój

ApartPark Baltic Home

Świnoujście, woj. zachodniopomorskie

od 480 zł / pokój

od 269 zł / pokój

Comments are closed.