Wskaż najpiękniejszą plażę na polskim Wybrzeżu, uzasadnij, dlaczego to właśnie tam warto rozłożyć parawan w tym sezonie, i wygraj nawet 1000 zł na wyjazd z Travelist.pl. Na Twój głos i udział w konkursie czekamy do 11 czerwca  2023!

Jedne kuszą białym piaskiem, inne złotem Bałtyku. Niektóre są szerokie jak amerykańskie autostrady, na innych czuć smak światowej riwiery. Są i dzikie, i takie nieco egzotyczne. Każda z polskich plaż to prawdziwy powód do dumy. Wiemy o tym, bo przyglądamy się im wnikliwie od 10 lat, co roku publikując eksperckie zestawienie najlepszych plaż nad Bałtykiem.

Mamy taki pomysł, by JUBILEUSZOWA EDYCJA tego rankingu była wyjątkowa – bo przygotowana przez samych plażowiczów!  Potrzebujemy więc Twojej pomocy… za którą może Cię spotkać nagroda. 

Zagłosuj w naszej ankiecie na swoją ulubioną plażę i pokaż innym, gdzie najlepiej rozłożyć parawan w tym sezonie. Po oddaniu głosu możesz napisać nam w kilku słowach, dlaczego wybrana przez Ciebie plaża jest wyjątkowa – i wziąć udział w KONKURSIE! Na autorów najciekawszych odpowiedzi czeka NAGRODA główna 1000 zł oraz nagroda za 2. miejsce o wartości 500 zł i 3 nagrody po 300 zł każda do wykorzystania na wyjazd z Travelist.pl.

To która z polskich plaż jest najpiękniejsza? 

Na Twój głos czekamy do 11 czerwca!