Tegoroczny sezon narciarski nabiera tempa. Już w najbliższy weekend 16-18 grudnia swoje stoki otworzą kolejne ośrodki należące do projektu wspólnej karty Tatry Super Ski. W tym m.in. Jurgów Ski, Czorsztyn Ski Kluszkowce, zakopiańskie stacje Polana Szymoszkowa i Harenda oraz popularny słowacki kompleks Bachledka Ski & Sun. W sumie w ramach jednego superskipassu będzie można szusować tej zimy aż na 18 stacjach narciarskich – 15 w Polsce oraz 3 na Słowacji. 

Start sezonu 2022/2023 na kolejnych stokach

Już w piątek (16 grudnia) rozpoczyna się sezon na stacji narciarskiej Jurgów Ski. Ośrodek znajduje się zaledwie kilometr od granicy ze Słowacją, w malowniczo położonym Jurgowie. W sobotę 17 grudnia dla miłośników nart i snowboardu otworzą się natomiast ośrodki Czorsztyn Ski Kluszkowce (Kluszkowce), Stacja Narciarska Suche (Poronin), Polana Szymoszkowa (Zakopane), Harenda (Zakopane), Długa Polana (Nowy Targ), Witów Ski (Witów), a także jeden z trzech słowackich ośrodków wchodzących w skład Tatry Super Ski – Bachledka Ski and Sun w miejscowości Ždiar.

Gdzie szusować w weekend?

Ci, którzy nadchodzący weekend na Podhalu chcą spędzić aktywnie, będą mieli do dyspozycji już 13 otwartych stacji. Oprócz tych rozpoczynających działalność w piątek i sobotę szusować będzie można także na działających już ośrodkach. Mowa o: Kotelnicy Białczańskiej (Białka Tatrzańska), Stacji Narciarskiej GrapaSki (Czarna Góra), Stacji narciarskiej Rusiń-Ski (Bukowina Tatrzańska), Kaniówce (Białka Tatrzańska) oraz ośrodku BANIA SKI (Białka Tatrzańska). 

Jedn skipass – wiele możliwości  

Tatry Super Ski to największy projekt branży narciarskiej w Polsce. W jego ramach w tym sezonie będzie można szusować aż na 18 stacjach narciarskich, w tym 3 na Słowacji. Fani białego puchu mogą skorzystać z różnych ofert. Od skipassu „14 dowolnych dni w sezonie”, przez karnety dzienne, godzinowe, aż po tzw. pakietowe

Aby nie tylko zaoszczędzić, ale i uniknąć kolejek do kasy, najlepiej zdecydować się na zakup skipassów online. Aktualnie wybrane karnety można kupić z 5% zniżką. Rabat maleje z tygodnia na tydzień, więc warto się pospieszyć. 

One Comment

  1. Ja ze względu na to że to moje regiony zapraszam do Beskidów 🙂