Gdynia – hotele blisko morza

przystan gdynia

Zastanawiasz się nad wypoczynkiem nad morzem? Tęsknisz za długimi spacerami po plaży, szumem fal odbijających się o brzeg? Gdynia to dobre miejsce na pełen wrażeń urlop. Wspaniałe widoki, świeże powietrze i maksymalny relaks – tutaj z pewnością Ci tego nie zabraknie! Rzuć okiem na najlepsze hotele blisko morza w Gdyni!

Hotel Business Faltom Gdynia

Hotel Business Faltom Gdynia to obiekt, który znajduje się 5 km od centrum miasta. Taka lokalizacja zapewnia gościom łatwe przemieszczanie się pomiędzy Sopotem, a Gdynią dzięki położeniu w odległości 5 km od bazy promowej oraz 2 km od obwodnicy Trójmiasta.Hotel biznesowy to miejsce, gdzie goście mogą zorganizować konferencje.

Atrakcje hotelu pozwolą gościom poczuć się jak w siódmym niebie. Do ich dyspozycji przeznaczony jest basen, sauna fińska, siłownia, kamienne podgrzewane leżanki, łaźnia parowa oraz jacuzzi z koloroterapią. Po długich spacerach nad brzegiem morza, mogą oni postawić na relaksacyjne masaże bądź opcję dla aktywnych-aquaerobik.

Hotel Business Faltom zapewnia również rozrywkę dla najmłodszych. Rodzice, którzy chcą spędzić trochę czasu sami, mogą liczyć na opiekę nad pociechami w Klubie Malucha.

hotel business faltom gdynia

Hotel Willa Lubicz

Hotel Willa Lubicz to miejsce, które przyciąga gości niesamowitą lokalizacją! Obiekt jest położony w południowej dzielnicy Gdyni-Gdyni Orłowie, nad samym Morzem Bałtyckim. Goście mogą spacerować po znajdującym się w pobliżu molo oraz plaży umiejscowionej nad klifowym brzegiem.

Hotel znajdujący się w Gdyni Orłowie to miejsce z pasją i historią. Zbudowany w 1936 roku przez kapitana żeglugi wielkiej, stwarza atmosferę przytulnego, domowego zacisza. Utrzymany w hotelu klimat lat 30. stanowi przepustkę do świata morskich rejsów.

Willa Lubicz zapewnia odwiedzającym wyjątkową atrakcję. Mają oni możliwość skorzystania z pokoju kąpielowego. Miejsce to zapewnia intymność oraz pełen relaks ze względu na to, iż jest dostępny tylko dla jednego pokoju.

hotel willa lubicz

Różany Gaj

Hotel Różany Gaj jest położony w najbardziej prestiżowej okolicy Gdyni, czyli na Kamiennej Górze. Obiekt mieści się w odległości 100 m od morza. Z okien pokoi oraz tarasu, goście mogą podziwiać widoki nadmorskiego bulwaru, a także wsłuchiwać się w szum fal obijających się o brzeg.

Błogie wytchnienie po aktywnym zwiedzaniu miasta? Dobrym rozwiązaniem może być oferowany przez Różany Gaj basen, jacuzzi czy parowa i sucha sauna. Nauka pływania w morzu to zbyt duże ryzyko? Hotel oferuje najmłodszym gościom zajęcia na basenie pozwalające na oswojenie się z wodą.

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować ważną konferencję? Hotel Różany Gaj to dobry wybór! Zapewnia on gościom kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, pomoc w organizacji wydarzenia czy indywidualnie ustalone menu.

rozany gaj gdynia

Hotel Antares

Hotel Antares znajduje się w lokalizacji zapewniającej dobre połączenie z Trójmiastem, a sąsiedztwo terminalu promowego pozwoli na rejs do szwedzkiej Karlskrony. Jest położony w odległości 3,5 km od centrum Gdyni. Takie umiejscowienie obiektu zapewnia gościom spokojny wypoczynek i całkowity relaks.

Wieczór z lampką szampana w dłoni? Możliwość takiego odprężenia po aktywnym dniu zapewnia restauracja hotelu, która stoi otworem dla gości do godziny 23. Mogą oni skorzystać z patio, które znajduje się zaraz obok przestronnej restauracji. Z pewnością zapewni im to chwile relaksu.

hotel antares gdynia

Goście, którzy chcą postawić na aktywny odpoczynek po długich spacerach przy szumie morskich fal, mają możliwość skorzystania z sali fitness. Znajdzie się również coś dla wielbicieli rywalizacji – Hotel Antares oferuje odwiedzającym salę bilardową. To dobra opcja na wieczór, kiedy to pogoda nie pozwala na długie wyprawy.

Comments are closed.