Black Friday/ Black Weekend – gorączka letnich wyprzedaży na Travelist

Black Friday/ Black weekend 2019 - edycja letnia

Przed nami najgorętsza wyprzedaż lata 2019 – Black Friday/ Black Weekend edycja letnia. Sprawdź, jakie atrakcje dla naszych klubowiczów przygotowaliśmy na najbliższy weekend i zaplanuj z nami wymarzoną podróż, z gwarancją najlepszej ceny na rynku!

Gorąca letnia wyprzedaż na Black Friday/ Black weekend – wypatruj ofert na Travelist »

Letnia edycja wyprzedaży

Black Friday/ Black weekend 2019 - edycja letniaGdy u schyłku wakacji ceny spadają wprost proporcjonalnie do temperatur, to niezawodny znak, że nadchodzi… najgorętsza wyprzedaż lata. A konkretnie jej ostatnia faza, gdy zniżki i rabaty na upragnione produkty, usługi i doświadczenia dostępne w Polsce sięgają nawet 70% regularnych cen.

Polacy uwielbiają wyprzedaże – wg raportu KPMG magii przecenionych zakupów ulega przeszło 60% rodaków. I choć pobyt na ofertę turystyczną znajduje się na końcu listy (według KPMG ofertami turystycznymi zainteresowanych jest 9% uczestniczących w gorączce zakupowej konsumentów), to my lubimy je także. I mamy do tego konkretne powody. Np. przeszło 1500 rezerwacji dokonanych przez cały Black Weekend – edycja letnia 2018. Nie było wśród nich Twojej? Nic straconego! W dniach 23-25.08.2019 gorączka letnich wyprzedaży na Travelist rozpali się na nowo.

Gorąca letnia wyprzedaż na Black Friday/ Black weekend – wypatruj ofert na Travelist »

Co czeka na klubowiczów Travelist w tym roku?

Marzy Wam się Babie lato nad morzem? Szukacie klimatycznego miejsca na jesienną regenerację w zamkowym spa lub uzdrowisku? A może polujecie na Sylwester i Ferie tuż przy stoku narciarskim?  Black Friday – edycja letnia to dokonała okazja, by zapełnić terminarz na 2019/2020 rok (akademicki i nie tylko) podróżami do najpiękniejszych miejsc oraz hoteli w całej Polsce i za granicą.  
Black Friday/ Black weekend 2019 - edycja letnia

Co odkryją nasi klubowicze na stronie Travelist.pl i w specjalnym newsletterach wysyłanych w dniach 23-25.08.2019, jest wielką niespodzianką, lecz już teraz możemy zdradzić, że coś dla siebie znajdą zarówno poszukiwacze spienionych fal atrakcji nad Bałtykiem oraz szczytów relaksu i rodzinnych atrakcji w górach, jak i luksusowego SPA w oryginalnej scenerii czy inspirującego miejsca na weekendowy city break. W letniej ofercie wyprzedaży znajdą się m.in. nowo otwarty resort z prywatną plażą i basenami w malowniczym zakątku nad Bałtykiem, butikowy hotel w stylu etno design z imponującą strefą wellness, apartamenty w sercu Karkonoszy czy baśniowy zamek w sercu lasu  –  każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na stronę już od 9.00 rano 23.08.2019 roku, kiedy to oficjalnie rusza wielka wyprzedaż Black Friday – edycja letnia!

Gorąca letnia wyprzedaż na Black Friday/ Black weekend – wypatruj ofert na Travelist »

Comments are closed.