AKCJA CELEBRACJA – świętujemy 6. urodziny Travelist 

Z miłością do podróżowania konkurować może tylko… możliwość celebrowania tej przyjemności. Od 6 lat chcemy was inspirować do odkrywania nowych miejsc i spędzania czasu poza domem. Urodziny Travelist to dla nas pretekst, by nie tylko zdmuchnąć 6 świeczek na torcie, ale zaprosić Was do AKCJI CELEBRACJI – największej, 6-dniowej wyprzedaży w historii firmy!

Zapisz się do AKCJI CELEBRACJI i poznaj promocyjne oferty wcześniej niż inni »

Trochę historii

Kochamy podróże i wiemy, że ich planowanie to prawdziwy ocean możliwości, na którym łatwo trafić na mieliznę. Dlatego właśnie 6 lat temu stworzyliśmy Travelist – pierwszy w Polsce internetowy klub łączący w sobie funkcje serwisu rezerwacyjnego oraz inspirującego magazynu podróżniczego. Niespełna rok po uruchomieniu strony staliśmy się częścią globalnej grupy Secret Escapes. Zainicjowana przez zagranicznych inwestorów transakcja nie tylko otworzyła przed nami perspektywę sprzedaży pobytów w hotelach z całego świata, ale również potwierdziła słuszność obranej drogi. W 2015 r. nasze innowacyjne pomysły doceniła firma Google  –  jako pierwszy polski startup uzyskaliśmy dofinansowanie z funduszu Google Ventures.

Kolejne lata działalności to… kolejne sukcesy. W 2016 roku stanęliśmy na podium największych serwisów rezerwacyjnych w Polsce według wskazań Megapanelu (zaraz po serwisach booking.com i nocowanie.pl), a niespełna 2 lata później otrzymaliśmy tytuł „Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii portali rezerwacyjnych. Tuż przed swoimi 6. urodzinami znaleźliśmy się natomiast – jako jeden z zaledwie 22 reprezentantów naszego kraju – na liście European TOP 1000 wg „Financial Times”. To prestiżowy ranking prezentujący najszybciej rozwijające się europejskie firmy ostatnich lat.

Dziś każdy z przeszło 5-milionowej grupy klubowiczów Travelist może zaplanować wypoczynek w jednym z ponad 1000 obiektów noclegowych w Polsce i nie tylko. Nasze oferty to dużo więcej niż nocleg i śniadanie – proponujemy bogate pakiety pobytowe z wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami. Dbamy również o to, by planowanie wyjazdu na Travelist było szybkie, łatwe i przyjemne. Rejestracja w klubie jest błyskawiczna, wybór najlepszego obiektu ułatwiają kategorie tematyczne, a proces rezerwacji trwa nie więcej niż dwie minuty i uwzględnia różne potrzeby osób podróżujących. Z myślą o naszych klubowiczach organizujemy też akcje specjalne, takie jak np. wyprzedaże pobytów weekendowych czy Rodzinne Wakacje 2+2 w stałej cenie już od 1500 zł za tydzień.

Zobacz najlepsze oferty Travelist »

6 dni promocji na 6. urodziny Travelist 

Polujecie na majówkę nad brzegiem jeziora lub w scenerii górskich szczytów? Marzy wam się wiosenna regeneracja w zamkowym spa? A może planujecie rodzinne wakacje w popularnym kurorcie, kilka minut spacerem od piaszczystej plaży? AKCJA CELEBRACJA na 6. urodziny Travelist to doskonała okazja, by zapełnić swój terminarz podróżami do najpiękniejszych miejsc w całej Polsce (i nie tylko) – a przy okazji skorzystać ze specjalnych urodzinowych zniżek.

Największą w naszej historii, bo trwającą aż 6 dni wyprzedaż najatrakcyjniejszych ofert dostępnych na Travelist.pl rozpoczniemy już w poniedziałek 18 marca 2019. I każdego dnia aż do soboty 23 marca będziemy dostarczać wam nowych inspiracji. W cenach, jakich nawet się nie spodziewacie! Dodatkowo jeśli zostawicie nam swój adres mailowy, otrzymacie dostęp do wybranych ofert promocyjnych wcześniej niż pozostali użytkownicy Travelist. To idealna okazja, by zapolować na szczególnie poszukiwane terminy.

Zapisz się do AKCJI CELEBRACJI i poznaj promocyjne oferty wcześniej niż inni »

Podczas celebracji nie zabraknie też innych urodzinowych niespodzianek. Planujemy m.in. konkurs na Facebooku, w którym do wygrania będą pobyty w naszych najlepszych obiektach. Celebrujcie razem z nami 6. urodziny Travelist!

Comments are closed.