Już od 10 lat inspirujemy Was do odkrywania nowych miejsc i spędzania czasu poza domem. Jubileusz urodzin Travelist.pl to dla nas pretekst, by nie tylko zdmuchnąć 10 świeczek na torcie, ale zaprosić Was do udziału w  wyjątkowej promocji – 10 dni limitowanych ofert na 10. urodziny Travelist.pl! Ale hotelowe okazje do -75% to nie wszystko, co Was przygotowaliśmy w terminie 10-19 kwietnia 2023!

Trochę historii

Kochamy podróże i wiemy, że  ich planowanie to prawdziwy ocean możliwości, na którym łatwo trafić na mieliznę. Dlatego właśnie dekadę temu stworzyliśmy Travelist.pl – pierwszy w Polsce internetowy klub łączący w sobie funkcje serwisu rezerwacyjnego oraz inspirującego magazynu podróżniczego.

Pierwszy newsletter i pierwszy sukces  

Po popołudniu 23 marca 2013 wysłaliśmy nasz pierwszy newsletter, w którym –  jako remedium na szarość i chłód przedwiośnia – polecaliśmy Wam weekend w dobrym SPA, gdzieś daleko od zgiełku miasta. Niespełna rok po uruchomieniu strony staliśmy się częścią globalnej grupy Secret Escapes. Zainicjowana przez zagranicznych inwestorów transakcja nie tylko otworzyła przed nami perspektywę sprzedaży pobytów w hotelach z całego świata, ale również potwierdziła słuszność obranej drogi. W 2015 r. nasze innowacyjne pomysły doceniła firma Google  –  jako pierwszy polski startup uzyskaliśmy dofinansowanie z funduszu Google Ventures. 

Na podium największych serwisów rezerwacyjnych 

Kolejne lata działalności to… kolejne sukcesy. W 2016 roku stanęliśmy na podium największych serwisów rezerwacyjnych w Polsce według wskazań Megapanelu (zaraz po serwisach booking.com i nocowanie.pl), a niespełna 2 lata później otrzymaliśmy tytuł „Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii portali rezerwacyjnych. Tuż przed swoimi 6. urodzinami znaleźliśmy się natomiast – jako jeden z zaledwie 22 reprezentantów naszego kraju – na liście European TOP 1000 wg „Financial Times”. To prestiżowy ranking prezentujący najszybciej rozwijające się europejskie firmy ostatnich lat. Trend rozwoju został przez nas podtrzymany – Travelist to najszybciej rozwijający się rynek w całej grupie. Dowód? W 2020 r. łączna wartość rezerwacji dokonanych za pośrednictwem Travelist.pl przekroczyła miliard złotych. 

Rekordowe kampanie i pierwsze miejsce w rankingu Gemius Polska

Lata 2020-21 to trudny czas dla całej branży turystycznej, jednak nawet i lockdown nas nie powstrzymał. To właśnie wtedy, na fali powrotu do rodzimej turystyki, zrealizowaliśmy kampanię „Poznaj Polskę” z udziałem Pauliny i Tomka Torresów. Nasi ambasadorzy odwiedzili 12 miejscowości na terenie całego kraju, a owocami tych podróży były kolekcja autorskich filmów, artykuły w Magazynie Travelist oraz specjalne przewodniki do pobrania przed podróżą. Nasze videoprzewodniki obejrzało prawie 1,5 mln osób, a cała kampania zdobyła nagrodę PR Wings w kategorii Social Media & Influencer Marketing.

W 2022 r.  wystartowaliśmy w TV i Internecie z kampanią „Mamy Twój pomysł na…” w odsłonie letniej i zimowej i… zrealizował się nasz pomysł, by stać się turystycznym liderem reklamowym w sieci.  Stanęliśmy na podium rankingu 15 marek online w kategorii travel według Gemius Polska, wyprzedzając m.in. portale takie jak Booking.com, Wakacje.pl czy Rainbow.

Gdzie jesteśmy dziś?

Dziś każdy z blisko 6-milionowej grupy klubowiczów Travelist może zaplanować wypoczynek w jednym z ponad 1000 obiektów noclegowych w Polsce i nie tylko. Nasze oferty to dużo więcej niż nocleg i śniadanie – proponujemy bogate pakiety pobytowe z wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami. Dbamy również o to, by planowanie wyjazdu na Travelist było szybkie, łatwe i przyjemne. Rejestracja w klubie jest błyskawiczna, wybór najlepszego obiektu ułatwiają kategorie tematyczne, a proces rezerwacji trwa nie więcej niż dwie minuty i uwzględnia różne potrzeby osób podróżujących. Z myślą o Was organizujemy też akcje specjalne, takie jak np. wyprzedaże pobytów weekendowych czy Rodzinne Wakacje 2+2. 

10 dni rabatów do – 75% i inne atrakcje

Polujecie na majówkę nad brzegiem jeziora lub w scenerii górskich szczytów? Marzy wam się wiosenna regeneracja w zamkowym spa? A może planujecie rodzinne wakacje w popularnym kurorcie, kilka minut spacerem od piaszczystej plaży? Urodzinowa akcja wyprzedażowa w najlepszych hotelach to doskonała okazja, by zapełnić swój terminarz podróżami do najpiękniejszych miejsc w całej Polsce (i nie tylko) – a przy okazji skorzystać ze specjalnych zniżek nawet do -75%.

Największą w naszej historii, bo trwającą aż 10 dni, akcję promocyjną Travelist.pl rozpoczniemy już w 2. dzień świąt, 10 kwietnia 2023. I każdego dnia aż do środy 19 kwietnia będziemy dostarczać wam nowych inspiracji. W cenach, jakich nawet się nie spodziewacie! 

Inne niespodzianki 

Podczas celebracji nie zabraknie też innych urodzinowych niespodzianek. Planujemy m.in. konkurs, w którym do wygrania będą pobyty w naszych najlepszych obiektach. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Grać! Codziennie przez 10 dni szukajcie pytania konkursowego wśród ofert na stronie Travelist.pl, odpowiedzi na nie, zaskoczcie nas swoją kreatywnością – i wygrajcie pobyt w hotelu. Konkurs potrwa od 10 do 19 kwietnia – każdego dnia do wygrania 1 voucher hotelowy. Celebrujcie razem z nami 10. urodziny Travelist!


Comments are closed.